Serial The Stranger

Serial The Stranger to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Harlana Cobena. Dlaczego? Ponieważ produkcja to nic innego jak ekranizacja książki autorka o tym samym tytule. Serial będzie dostępny na platformie Netflix już od 30 stycznia 2020 roku i z pewnością przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi kryminałów i sensacji z nutą thrillera. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że od 29 stycznia dostępna będzie w sprzedaży książka – nowe wydanie Nieznajomego z okładką serialową. Tym samym fani autora mają sporo powodów do zadowolenia. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po serialu? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Serial The Stranger

Serial The Stranger – kilka słów o produkcji oraz zwiastun

Widzowie na małych ekranach zobaczą m.in. Richarda Armitage’a, który wcieli się w rolę Adama Price’a. Obok niego wystąpią również: Jennifer Saunders, Siobhan Finneran oraz Hannah John-Kamen. Scenarzystą jest Danny Brocklehurst, a producentem wykonawczym jest sam Harlan Coben. Projekt ma liczyć 8 odcinków.

O czym opowiada historia? Podczas spotkania rodziców dzieci grających w lidze lacrosse, ojciec dwóch nastoletnich synów, prawnik Adam Price, zostaje zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę. Twierdzi on, że przed laty żona Adama, chcąc powstrzymać rozwój jego romansu, oszukała go, udając, że jest w ciąży. Poza tym nieznajomy przekazuje Adamowi dowody świadczące o prawdziwości swoich słów. Kiedy zaszokowany Adam doprowadza do konfrontacji z żoną, ta początkowo obiecuje mu wyjaśnienia. Jednak wkrótce znika bez śladu. Kontaktuje się z nim jedynie za pomocą SMS-a, prosząc, aby mąż jej nie szukał. Adam oraz jego synowie są zdruzgotani niespodziewaną ucieczką Corinne. Jaki sekret ukrywała przed nim jego żona?

Przypominamy, że serial The Stranger będzie do obejrzenia na platformie Netflix już od 30 stycznia bieżącego roku. Poniżej z przyjemnością prezentujemy wam oficjalny zwiastun produkcji. Natomiast tutaj znajdziecie książkę Harlana Cobena pt. Nieznajomy w wersji z okładką serialową. Koniecznie dajcie nam znać, czy zamierzacie oglądać. A także, czy czytaliście książkę! My możemy zagwarantować jedno – historia trzyma w napięciu.