Harlan Coben

Serial na podstawie pomysłu Harlana Cobena to wiadomość, która ucieszy nie tylko miłośników twórczości pisarza. Powody do zadowolenia mają również fani seriali grozy i thrillerów. A sprawa jest poważna i godna uwagi, ponieważ nad projektem ma czuwać stacja Netflix. Jak widać, mieszanka wybuchowa, z której bez wątpienia powstanie coś zaskakującego. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, aby dowiedzieć się kolejnych szczegółów!

Harlan Coben

https://pl.wikipedia.org/wiki/Harlan_Coben#/media/File:HarlanCoben.jpg

Serial na podstawie pomysłu Harlana Cobena – więcej informacji

Harlan Coben znany jest Czytelnikom na całym świecie z niezwykle wciągających i mrocznych thrillerów. Nic więc dziwnego, że zainteresowała się nim w końcu stacja Netflix. Chociaż warto zauważyć, że do tej pory autor nie miał zbytniego szczęścia do ekranizacji związanych ze Stanami Zjednoczonymi. Być może nadszedł właśnie przełomowy moment w jego karierze.

Serial, o którym mowa ma nosić tytuł Safe. Głównym bohaterem jest wdowiec Tom, wychowujący dwie nastoletnie córki w zamkniętej społeczności. Pewnego dnia jedna z jego pociech wymyka się ukradkiem na imprezę. Wkrótce okazuje się, że był to największy błąd w jej życiu. Na zabawie dochodzi do morderstwa i zaginięcia jednego z uczestników. Tuż po tym sekrety małej społeczności zaczynają wychodzić na jaw jeden po drugim.

Odtwórcą roli głównego bohatera będzie Michael C. Hall. Widzowie mieli okazję podziwiać jego talent aktorski w głośnej produkcji pt. Dexter, gdzie wcielił się w tytułową postać. Producentem wykonawczym został Danny Brocklehurst, odpowiedzialny za sukces serialu Shameless.

Wstępna data premiery serialu Safe przewidywana jest na 2018 rok. W skład projektu ma wchodzić łącznie osiem odcinków. Warto zaznaczyć, że większość osób zaangażowanych w produkcję to osoby pochodzące z francuskiej firmy RED. Netflix jest za to wyłącznym dystrybutorem serialu poza granicami Francji.

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze efekty pracy. Dla wszystkich, którym ten czas będzie się niezmiernie dłużył, mamy propozycję nie do odrzucenia. Tutaj znajdziecie wszystkie książki autorstwa Harlana Cobena. To dobry czas, by uzupełnić domową biblioteczkę i zapoznać się z twórczością pisarza, jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze okazji.