Serial na podstawie Chemika Stephenie Meyer to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autorki. Pisarka światowy sukces osiągnęła dzięki kultowej już serii pt. Zmierzch. Romans nastolatki z wampirem wciąż wzbudza wiele emocji, ale prawda jest taka, że nikt nie potrafi przejść obok tej powieści obojętnie. Wspomniany cykl albo się kocha, albo nienawidzi. Podobnie jest z jego ekranizacją, która równie szybko osiągnęła międzynarodowy sukces. Bez wątpienia Stephenie Meyer stała się prekursorką literatury XXI wieku, w której główne role zaczęły odgrywać przede wszystkim wampiry. To za jej sprawą Czytelnicy oszaleli na punkcie krwiożerczych postaci, wplątanych w romantyczne historie. Teraz fani twórczości Meyer mają kolejne powody do zadowolenia. Jej najnowsza powieść pt. Chemik najprawdopodobniej zostanie zekranizowana.

Serial na podstawie Chemika Stephenie Meyer – kilka szczegółów

Niestety na razie szczegółowe informacje nie są jeszcze znane. Wiadomo, że producentką telewizyjnego serialu będzie nie kto inny jak Stephenie Meyer. Natomiast nad całym projektem ma czuwać Tomorrow Studios. Obiecujemy jednak, że gdy tylko zdobędziemy więcej szczegółowych informacji, od razu podzielimy się nimi z Wami.

O czym opowiada historia, która wzbudziła zainteresowanie świata seriali? Czytelnicy poznają Alex, która, jak sama przyznaje, pracuje dla tajnej amerykańskiej agencji rządowej. Dlatego też jej tożsamość bardzo często ulega zmianie. Bohaterka przez długi czas wraz ze współpracownikami sporządzała chemiczne substancje, które śledczy wykorzystywali w swoich przesłuchaniach. Dzięki tajemniczemu specyfikowi mogli oni bez żadnych oporów wydobyć najcenniejsze informacje od świadka czy podejrzanego.

Pewnego dnia Alex zdaje sobie sprawę, że nie jest już bezpieczna. Kiedy dochodzi do zamachu na jej życie, a jej współpracownicy giną, kobieta zaczyna żyć w ukryciu. Jednak departament, z którym współpracowała, zleca jej kolejne zadanie. Bohaterka ma wynaleźć skuteczną broń do walki ze śmiercionośnym wirusem, który zagraża życiu milionów amerykanów. Czy to podstęp, by wywabić Alex z kryjówki? Bez względu na cenę, kobieta podejmuje się wyzwania.

Serial na podstawie Chemika Stephenie Meyer bez wątpienia wzbudzi niemałe zainteresowanie nie tylko wśród fanów twórczości autorki.

Książkę pt. Chemik znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!