Serial Nine Perfect Strangers

W sieci pojawił się zwiastun najnowszego serialu, Nine Perfect Strangers, który powstaje na podstawie książki Liane Moriarty. To także autorka przeniesionych na mały ekran, bardzo dobrze ocenianych, Wielkich kłamstewek. Dziewięcioro nieznajomych to niezły thriller i jestem pewna, że nie tylko mnie ciekawi, jak ta historia zaprezentuje się w aktorskiej wersji. Niedawno w sieci pojawił się trailer, dzięki niemu możemy poczuć przedsmak produkcji.

Serial Nine Perfect Strangers na podstawie książki Dziewięcioro nieznajomych

Dziewięcioro nieznajomych — o czym jest ta historia?

Tytułowych dziewięcioro nieznajomych łączy to, że chcą zmienić swoje życie. Skuszeni oferta ekskluzywnego SPA i autorską terapią właścicielki Tranquillum House, decydują się na 10-dniowy pobyt. Podczas turnusu, odcięci od smartfonów, Internetu i alkoholu, mają poddać się kontrowersyjnym zabiegom. A te mają mieć zbawienny wpływ na ich ciała, zdrowie oraz psyche.

Każde z bohaterów mierzy się z innymi problemami, a ta sama terapia ma pomóc na wszystkie: na samotność, problemy małżeńskie, radzenie sobie ze stratą...

Każde z dziewięciorga nieznajomych ma też tajemnice. Charyzmatyczna właścicielka jest zdeterminowana, żeby je poznać, chociaż sama ma też sporo do ukrycia.

W pewnym momencie terapia, która docelowo ma zmienić życie kuracjuszy, zaczyna wymykać się spod kontroli…

Serial Nine Perfect Strangers z Nicole Kidman

W roli właścicielki ośrodka zobaczymy Nicole Kidman. Obok niej w bohaterów wcielą się m.in.: Melissa McCarthy, Luke Evans, Samara Weaving, Regina Hall i Michael Shannon.

Po Wielkich kłamstewkach i produkcji Od nowa serial Nine Perfect Strangers będzie już kolejnym efektem kooperacji Nicole Kidman i Davida E. Kelley’a.

Za produkcję odpowiada Hulu. Serial na podstawie Dziewięciorga nieznajomych Liane Moriarty będziemy mogli obejrzeć jeszcze w tym roku. Choć dokładna data premiery jeszcze nie została podana do publicznej wiadomości.

Dziewięcioro nieznajomych - okładka książki autorki Wielkich kłamstewek

Tymczasem, jak na prawdziwe mole książkowe przystało, zanim serial będzie można obejrzeć, warto poznać książkowy oryginał. Książkę Dziewięcioro nieznajomych Liane Moriarty możecie znaleźć w tym miejscu.

Sprawdź też: