Serial na podstawie książki Szadź

Serial na podstawie książki Szadź to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Igora Brejdyganta. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele widowisk kryminalnych. Takie książki i produkcje to wasze klimaty? Zatem koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po najnowszej produkcji TVN-u. Ponieważ produkcja powstanie właśnie na zlecenie tej stacji i przybierze formę serialu. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Igora Brejdyganta, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Sprawdźcie!

Serial na podstawie książki Szadź

Serial na podstawie książki Szadź – kilka słów o książce i produkcji

Premiera serialu przewidywana jest na wiosnę 2020 roku. Powstanie on oczywiście na podstawie książki Brejdyganta pt. Szadź. Co więcej, sam autor będzie czuwał nad projektem w postaci współscenarzysty. Fani literackiej wersji mogą więc być spokojni. Pod takim nadzorem fabuła z pewnością pójdzie w dobrą stronę. Projekt ma składać się z 7 odcinków i początkowo widzowie będą mogli obejrzeć go na platformie Player.pl. Następnie jesienią pojawi się w telewizji na kanale TVN. Najprawdopodobniej jednym z miejsc akcji będzie Opole. Niestety na razie nie znamy więcej informacji. Kiedy tylko się to zmieni, od razu damy Wam znać.

O czym zaś opowiada sama historia? Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować, zbyt wiele wymaga, słynie z ostrego języka i jest bardziej inteligentna od kolegów. Jej zaangażowanie w każdą ze spraw nie bierze się znikąd: ma kilka tajemnic i wolałaby się nimi nie dzielić. Tym samym ostatnie, czego jej trzeba, to błyskotliwy psychopata. Człowiek, który odczuwa emocje tylko wtedy, gdy poluje. Gdy wybiera dziewczyny, osacza je i zabija: powoli, delektując się ich cierpieniem. Poza tym jest precyzyjny i metodyczny, przekonany, że nikt mu nie dorówna. Nie popełnia błędów. Do czasu.

Kiedy na jego drodze staje komisarz Polkowska, będzie musiał zmierzyć się równym mu przeciwnikiem, kimś, kto potrafi rozgryźć tok jego rozumowania i podążyć za makabrycznymi wskazówkami.

Książkę znajdziecie tutaj. Dajcie znać, czy czytaliście oraz, czy czekacie na serial!