Sensacyjne i kryminalne książki

Sensacyjne i kryminalne książki to doskonałe zestawienie dla wszystkich wielbicieli tych dwóch gatunków. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy thrillerów czy mrocznych, dramatycznych opowieści. Jedno jest pewne. Jeśli poszukujecie niezwykle wciągających i intrygujących historii, trafiliście idealnie. Wśród prezentowanych dziś pozycji znajdziecie nie tylko międzynarodowe hity, ale również polskie bestsellery. Są to zarówno gorące nowości, dostępne już na naszym rynku, jak i kilka zapowiedzi. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do zapoznania się z przygotowanym dziś zestawieniem. Koniecznie dajcie nam znać, czy jakaś pozycja wpadła wam szczególnie w oko!

Sensacyjne i kryminalne książki

On cię okłamuje - kup na TaniaKsiazka.plSensacyjne i kryminalne książki – On cię okłamuje

Mark Winter został skazany na trzy lata pozbawienia wolności. Nigdy jednak nie przyznał się do tego, o co został oskarżony przez swoją uczennicę, Jess Tidy. Poza tym u boku męża nieustannie stała Karen Winter. Zdecydowana i zdeterminowana, by za wszelką cenę chronić swoją rodzinę. Teraz jednak dziesięć lat od tych wydarzeń, powraca Jess. A wraz z nią prawda o tym, co wydarzyło się tamtej feralnej nocy.

Książka już dostępna.

Sensacyjne i kryminalne książki – Łowca tatuaży

Policjant, pracujący nad swoją pierwszą sprawą morderstwa. Tatuażystka, skrywająca zabójczy sekret. I zwyrodniały Łowca tatuaży - sprawdź na TaniaKsiazka.plseryjny zabójca, przygotowujący się do kolejnej zbrodni.

Kiedy Marni Mullins, tatuażystka z Brighton, znajduje oskórowane zwłoki, detektyw inspektor Francis Sullivan prosi ją o pomoc. Ponieważ na wolności jest seryjny morderca, który wycina tatuaże z ciał swoich ofiar jeszcze zanim je zamorduje. Marni zna środowisko tatuażystów jak własną kieszeń, ale ma swoje powody, by nie ufać policji.

Czy poinformuje Sullivana, kiedy zidentyfikuje kolejny cel mordercy? A może sama ruszy w pościg za łowcą tatuaży?

Książka już dostępna.

Sensacyjne i kryminalne książki – Dziecko znikąd

Sensacyjne i kryminalne książki - sprawdź na TaniaKsiazka.plKimberly Leamy, trzydziestoletnia Australijka, dowiaduje się nagle, że nie jest kimś, za kogo dotychczas się uważała. Ponieważ po długich poszukiwaniach odnajduje ją starszy brat Stuart Went. Wtedy też okazuje się, że Kim nazywa się naprawdę Sammy Went. I jako dwuletnia dziewczynka zaginęła bez śladu w prowincjonalnym mieście Manson w Kentucky w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna następnie trafiła do Australii, gdzie wychowała się w nowej rodzinie. Kimberley – albo Sammy – nic z tego nie pamięta. W związku z tym Kim i Stuart lecą do Ameryki i rozpoczynają prywatne śledztwo w tej sprawie. Prowadzi ono do mrocznego świata sekty religijnej i dawnych sekretów rodzinnych.

Książka już dostępna.

Sensacyjne i kryminalne książki – Niezbity dowód

Niewiele brakowało a reporter śledczy, Ross Hunter, zlekceważyłby telefon, który mógł odmienić jego życie. I cały Sensacyjne i kryminalne książki - zobacz na TaniaKsiazka.plświat. Dzwoniący mężczyzna przedstawia się jako doktor Harry F. Cook i twierdzi, że posiada dowód na istnienie Boga. Co mogłoby być takim dowodem? A przede wszystkim, jakie byłyby konsekwencje, gdyby się okazało, że jest on niepodważalny?

W związku z tym Ross Hunter bada sprawę. Chociaż wie, że wielu – milionom! – ludziom bardzo by się nie podobało, gdyby słowa Cooka się potwierdziły. I że mogą się znaleźć tacy, którzy nie cofną się przed niczym, by pokazać światu dowód lub go zniszczyć.

Książka jest już dostępna.

Sensacyjne i kryminalne książki – Znaleźć wyjście

Znaleźć wyjście - kup na TaniaKsiazka.plAdam i Marcin są przyjaciółmi od zawsze. Jednak Adama coraz częściej męczą tajemnicze sny i urywki wspomnień. Nie wie, co się z nim dzieje, a świat wokół niebezpiecznie zaczyna mieszać się z fikcją. Ma to związek z przerażającym sekretem, o którym nikt nie może się dowiedzieć.

Marcin martwi się o przyjaciela i przeżywa prawdziwy szok, gdy w dniu jego urodzin dochodzi do niewyjaśnionego wypadku samochodowego. Na domiar złego mężczyzna niczego nie pamięta z poprzedniej doby, a pewien nieznajomy każe mu uciekać. W związku z tym Marcin podejmuje próbę wyjaśnienia, co naprawdę się wydarzyło. Wkrótce się dowiaduje, że rzeczywistość jest zupełnie inna, niż to sobie wyobrażał. A on sam coraz szybciej zbliża się do krawędzi. I poznaje świat, który nie ma prawa istnieć. Okazuje się, że odpowiedź na wiele pytań nie jest jednoznaczna.

Książka dostępna od 20 września 2019 roku.

Sensacyjne i kryminalne książki – Wyrok, dziesiąty tom serii o Joannie Chyłce

Kordian Oryński zdał właśnie egzamin na adwokata. W związku z tym teraz przed nim trudne zadanie. Ponieważ Wyrok - zobacz na TaniaKsiazka.plmusi zastąpić Joannę Chyłkę w kancelarii Żelazny & McVay. Bohater doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pierwsza sprawa, jaką dostanie, najprawdopodobniej zaważy na jego przyszłej karierze. Tym samym ciąży na nim niezwykle duża presja. Szybko jednak okazuje się, że Oryński nie ma wyboru. Piotr Langer zmusza go, żeby w Poznaniu został obrońcą siedemnastolatka.

Ta sprawa wydaje się już przesądzona. Chłopak został oskarżony o brutalne morderstwo dwóch szkolnych kolegów. Poza tym to, w jaki sposób zabił, bardzo przypomina schemat działania Sadysty z Mokotowa. Ponadto na winę klienta Oryńskiego wskazują wszystkie dowody. Do tego chłopak nie jest zbyt konsekwentny w zeznaniach i nie ma nawet niepodważalnego alibi. W związku z tym nawet Chyłka jest zdania, że to przegrana sprawa.

Książka jest już dostępna.

Sensacyjne i kryminalne książki – Białe kłamstwa, trzeci tom serii z Agatą Stec

Sensacyjne i kryminalne książki - kup na TaniaKsiazka.plPo zabójstwie ważnego świadka w śledztwie, po serii makabrycznych morderstw w Gdańsku, gdyńskiego biznesmena Jacka Biernata, mężczyzny wyjątkowo bliskiego komisarz Agacie Stec, niespodziewanie to ona nagle znajduje się w kręgu podejrzeń. I mimo braku przekonujących dowodów trafia do aresztu. Bez środków na zapłacenie absurdalnie wysokiej kaucji ustanowionej przez prokuratora, zmuszona jest przyjąć pomoc brata, znanego psychologa Artura Kamińskiego.

Tym samym rola, jaką specjalizujący się w pracy z psychopatami Kamiński odgrywa w ostatnich wydarzeniach, jest coraz bardziej podejrzana. W związku z tym Stec postanawia podjąć jego niebezpieczną grę, by wymierzyć mu sprawiedliwość. W pewnym momencie zdaje sobie jednak sprawę, że nieświadomie z łowcy stała się zwierzyną. Nie wie, o jaką stawkę toczy się gra, nie wie też, czyje tajemnice są motorem zdarzeń.

Książka jest już dostępna.

Sensacyjne i kryminalne książki – Sieci widma

Początek czerwca. Piątek. Terminal Promowy w Świnoujściu. Dochodzi 22.45, gdy ostatni samochód znika w czeluściach ładowni, a zaraz potem zamykają się za nim stalowe wrota. Kilkanaście minut później rozlega się dźwięk Sieci widma - kup na TaniaKsiazka.plsyreny okrętowej i wielki biały prom odrywa się od nabrzeża.

Rejs do Ystad i rozpoczynające się wakacje splatają ze sobą losy kilkorga pasażerów. Młode małżeństwo z sześcioletnim synkiem wybiera się w sentymentalną podróż do Norwegii. Sześcioro młodych ludzi jedzie na szaloną wakacyjną wyprawę do Skandynawii. Zdesperowana młoda dziewczyna porzucona przez żonatego mężczyznę udaje się za nim w pogoń, licząc, że nie wszystko jeszcze stracone. Małżeństwo w średnim wieku płynie odwiedzić mieszkającą w Szwecji córkę. Wszyscy zostawiają za sobą na lądzie różne sprawy, różne strachy i mniejsze lub większe problemy, które i tak wkrótce dopadną każdego z nich na morzu.

Ta noc na promie miała być po prostu miła i atrakcyjna. Stała się jednak prawdziwie przerażająca. Z powodu tego, co wydarzyło się tydzień wcześniej w Szczecinie, a także kilka lat wcześniej w Rotterdamie.

Książka dostępna od 2 października 2019 roku.