Ryjówka przeznaczenia - kup na TaniaKsiazka.pl

Ryjówka przeznaczenia w formie filmu animowanego to nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli twórczości Tomasza Samojlika. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy filmów animowanych. Bo właśnie w takiej postaci światło dzienne ujrzy ekranizacja jednego z popularnych komiksów autora. Co więcej, mamy już zwiastun produkcji, którym chętnie się z wami podzielimy! W związku z tym, jeśli uwielbiacie komiksy, a do tej pory było wam nie po drodze z tytułami Samojlika, teraz macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Koniecznie też czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej na temat produkcji filmowej.

Ryjówka przeznaczenia - kup na TaniaKsiazka.pl

Ryjówka przeznaczenia – kilka informacji o projekcie

Reżyserią pełnometrażowego filmu animowanego zajął się Marcin Wasilewski. Cała historia powstała na podstawie bestsellerowego komiksu Tomasza Samojlika. Ekranizacja powstała na zlecenie studia EGoFILM. Natomiast scenariusz do produkcji stworzyli wspólnie Samojlik oraz Maciej Kur – współtwórca najnowszego albumu z przygodami Kajka i Kokosza. Poza tym rolę script doctora pełnił Rafał Skarżycki, scenarzysta serii komiksowych Jeż Jerzy czy Tymek i Mistrz. Muzykę do animacji skomponował Michał Jacaszek. Wiemy również, że animacja będzie nie tylko adaptacją komiksu, ale pojawią się tam również nowe przygody bohaterów. Kiedy film pojawi się w kinach? Tego niestety jeszcze nie wiemy, jest za to już pierwszy zwiastun produkcji.

O czym natomiast opowiada sama historia? Ryjówki to niewielkie, ruchliwe i wiecznie głodne ssaki. Niemal bez przerwy polują, nie pogardzą owadem, dżdżownicą, ślimakiem czy małą rybką. Mało kto jednak wie, że ryjówkom przydarzają się też mrożące krew w żyłach przygody. Gdy w lesie pojawia się Czarny Nieprzyjaciel, wróg wszelkiego istnienia, muszą szukać ratunku dla siebie i swojej doliny. Wedle starej przepowiedni w chwili próby ma im pomóc ryjówka przeznaczenia. Tylko jak ją znaleźć?

Zawiłe procesy ekologiczne z jedną z najbardziej fascynujących rodzin ssaków w roli głównej, przepowiednie wątpliwej skuteczności, awantury i perypetie, pościgi i brawurowe ucieczki! To wszystko, a nawet więcej, znajduje się na kartach komiksu.

Poniżej prezentujemy zwiastun animacji pt. Ryjówka przeznaczenia. Natomiast tutaj znajdziecie komiksy Tomasza Samojlika.