Promocje

Ruszyła letnia wyprzedaż w TaniaKsiazka.pl!

Wczoraj ruszyła wielka, letnia wyprzedaż w TaniaKsiazka.pl na ponad 2 000 produktów! Promocja obejmuje Wasze ulubione książki z różnych kategorii, ale również muzykę czy zabawki.

Letnia_W1yprz_bez
Sympatycy fantastyki odnajdą drogę do krainy smoków lub zmierzą się z potworami. Coś dla zwolenników słowa słuchanego – audiobooki – też znajdują się na liście produktów promocyjnych. Miłośnicy podróży zlokalizują u nas pięknie ilustrowane przewodniki, a w dodatku znają muzykę umilającą podróż. Pasjonaci literatury faktu nie tylko przeniosą się w czasie, lecz także poznają bliżej niektóre znane osobowości.

Młodzież natrafi na książki, które będą dobrą alternatywą do siedzenia w internecie. Wielbiciele prozy znajdą coś dla siebie – od opowiadań, przez dramat, aż do powieści psychologicznych. Zwolennicy literatury naukowej dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o świecie. Panie, uwielbiające spędzać czas z ulubionymi książkami, znajdą dla siebie lekturę na długie, ciepłe wieczory. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych – książki, gry i zabawki dla dzieci też są włączone do promocji.

Każdy mol książkowy będzie mógł pochwalić się produktami zakupionymi w księgarni TaniaKsiazka.pl. Wielka, letnia wyprzedaż oferuje rabat do 50%, a może nawet i jeszcze więcej!

W promocji przeceniono pojedyncze egzemplarze, więc jak to mówią – kto pierwszy ten lepszy!