EROTYKI 2017

Lato w tym roku nas nie rozpieszcza, za to półki z erotykami i romansami New Adult, na szczęście, już wkrótce będą uginały się pod gorącymi tytułami. Sprawdźcie, jakie romanse New Adult i erotyki 2017 pojawią się wkrótce w księgarniach i dowiedzcie się, w jakie relacje miłosne tym razem wplączą się bohaterowie tych książek.

Romanse New Adult i erotyki 2017

Przebudzenie Morfeusza - sprawdź na Tania Ksiazka.pl!Przebudzenie Morfeusza K N Haner. Premiera: 5 lipca

Przebudzenie Morfeusza to trzeci, ostatni tom niezwykle popularnej w Polsce erotycznej serii, polskiej autorki, K N Haner. Książka rozpoczyna się momencie, kiedy wydaje nam się, że Cassandra w końcu „wychodzi na prostą”. Ma nowe, życiowe priorytety i stara się uporządkować swoje życie. Jednak wkrótce na jej drodze znowu staje on…

Wróć za mną - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Wróć za mną Meredith Walters. Premiera: 5 lipca

Kolejna kontynuacja, tym razem książki Twoim śladem. Ponownie trafiamy do życia Aubrey Duncan, dziewczyny, która ma złamane serce. Miłość jej życia, Maxx Demelo zmaga się z demonami uzależnienia, które wydają się silniejsze niż uczucie, które połączyło go z ukochaną. Kto i co tym razem zwycięży?

Dziewczyna na miesiąc - sprawdź na taniaKsiazka.pl!Dziewczyna na miesiąc. Lipiec – sierpień- wrzesień Audrey Carlan. Premiera: 6 lipca

Kolejny raz trafiamy do życia dziewczyny na miesiąc. Tym razem bohaterka znajdzie się między innymi na planie teledysku. Ponownie zagości w świecie bogatych i seksownych mężczyzn. Kogo pozna w tym miesiącu?

Uziemieni - sprawdź na taniaKsiazka.pl!Uziemieni R K Lilley. Premiera: 19 lipca

Trzeci tom serii opowiadającej o burzliwym związku pięknej stewardessy i nieziemsko przystojnego miliardera. Czy ich miłość, będzie nadal wznosiła się wysoko ponad chmurami, czy raczej zaliczy pokazowy spadek prosto w dół, bez awaryjnego lądowania?

Ostatni pocałunek - sprawdź na Tania ksiazka.pl!Ostatni pocałunek Laurelin Paige, Premiera: 21 lipca

Kontynuacja Pierwszego Pocałunku, nowej erotycznej serii Laurelin Paige. Pierwsza część nowego cyklu tej, niezwykle popularnej w Polsce autorki, została przyjęta bardzo pozytywnie. W drugiej i jednocześnie ostatniej części dowiemy się, jaki będzie finał niesamowitego związku Emily Wayborn i miliardera Reeve’a Sallisa.

Romanse New Adult i erotyki 2017 Cztery noce - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Cztery noce z księciem James Eloisa. Premiera: 21 lipca

Jedna z rzadkich premier tytułów z półki romansów historycznych i jednocześnie książka uznana za Najlepszy romans, w swoim gatunku, księgarni Amazon. Mia Carrington i przyszły książę Pindar, Evander, od początku pałają do siebie niechęcią. Jednak przyjdzie taki czas, że będą musieli o coś siebie prosić. Kto ugnie kolana?

Romanse New Adult i erotyki 2017 Upojenie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Upojenie Kristen Proby Premiera: 27 lipca

Trzeci tom z serii Pokusa. Tym razem autorka zabiera nas tysiące kilometrów nad ziemię, wprost do samolotu, którym wstrząsają turbulencje. Katrina Meyers jest właśnie w tym samolocie i przeżywa koszmar swojego życia, ponieważ potwornie boi się latać. Ale obok niej siedzi niezwykle przystojny pasażer, który może zupełnie odwrócić bieg jej ponurych myśli.

Bez uczuć - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Bez uczuć Mia Sheridan. Premiera: 2 sierpnia

Kolejna wielka premiera jednej z najbardziej cenionych autorek New Adult w Polsce i na świecie. Tym razem Mia zabiera nas do świata krzywd, których gorzki smak potrafi przetrwać przez wiele lat. Dwójka bohaterów znała się od dziecka. On był synem ogrodnika, ona córką właściciela, w której posiadłości on pracował, pomagając swojemu tacie. Zakazana miłość pełna krzywd i zmiana ról, która pozwoli wyrównać rachunki, ale czy na pewno?

Droga do ciebie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Droga do ciebie Jp Monninger. Premiera: 2 sierpnia

Niezwykła opowieść o wkraczaniu w dorosłość, które staje się dosłownie i w przenośni podróżą. Jej bohaterka, Heather właśnie skończyła college i stoi u progu dorosłego życia. Jednak zanim zacznie „żyć na poważnie”, wyrusza z przyjaciółmi w podróż, dzięki której pozna tajemniczego Jacka.

Przebaczenie mma - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!MMA fighter. Przebaczenie Vi Keeland. Premiera: 11 sierpnia

Trzeci tom niezwykle seksownej serii Vi Keeland o bokserach MMA. Tym razem para bohaterów jest całkiem nietypowa. Ona pochodzi ze świata, w którym rządzi przemoc, pot i krew, a on jest cenionym biznesmenem, który wydaje się “ułożony” i szarmancki. Jednak w jego sercu płonie ogień, który tylko ona może ugasić.

Hard - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Hard Eve Jagger. Premiera: 11 sierpnia

Książka Hard, Eve Jagger to jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów w literaturze erotycznej na polskim rynku w tym roku. Pierwsza część opowiada o ekscytującej relacji między pewną dziewczyną, która ucieka i mężczyzną, który chce za wszelką cenę odebrać od niej dług… należący do jej brata.

 

Lipiec i sierpień zapowiada się naprawdę gorąco. To świetna wiadomość dla wszystkich Czytelników, którzy planują w tym roku urlop w Polsce, bo pogoda za oknem niestety nas nie rozpieszcza. Dobrze, że mamy jeszcze książki… 🙂