Gujcio Stevena Rowleya - nowość

Lubicie gorzko-słodkie historie? Takie, które momentami wzruszają do łez, ale i nieraz wywołują uśmiech na twarzy? Jeśli szukacie lektury w takich właśnie klimatach, to koniecznie sprawdźcie książkę Gujcio Stevena Rowleya. To opowieść o niezwykłej sile rodzinnych więzi, które pomagają przetrwać nawet najtrudniejsze życiowe kryzysy.

Gujcio Stevena Rowleya - nowość

Gujcio Stevena Rowleya

Jednym z głównych bohaterów książki jest Patrick, „wyoutowany” gej, który niegdyś zdobywał szczyty popularności jako gwiazda telewizyjnego serialu. Obecnie wiedzie beztroskie życie singla i ekscentryka, mieszkając w swoim domu w Palm Springs.

Rzeczywistość dawnego gwiazdora staje jednak na głowie gdy umiera Sara, jego bratowa i zarazem matka Maisy oraz Granta. Po kilku miesiącach od śmierci żony zdesperowany i pogrążony w rozpaczy ojciec dzieci  musi udać się na odwyk. Opiekę nad pociechami powierza wujowi – który, delikatnie mówiąc, nie bardzo widzi się w roli piastuna.

Obecność dzieci to prawdziwa rewolucja w codzienności Patricka.  Początkowo trudno mu rozstać się ze swoim dotychczasowym stylem życia. Z czasem jednak Maisy i Grant stają się oczkami w głowie wuja, który stara się zrobić co w jego mocy, by zbudować z nimi więź i pomóc im przetrwać koszmarnie trudny czas, po stracie ukochanej mamy.

Mimo że nie wszystko układa się w stu procentach tak, jak życzyliby sobie tego bohaterowie, cała czwórka przekonuje się, że mogą liczyć na siebie nawzajem.

Ogrzeje nawet najciemniejsze zakątki serca.

Washington Post

Ta ciepła historia sprawi, że będziesz chciał się śmiać, płakać, a przede wszystkim stać się lepszym człowiekiem.

BookRiot

Gujcio Steven Rowley

Gujcio Stevena Rowleya — kiedy premiera?

Gujcio to pierwsza przetłumaczona na język polski i wydana w Polsce powieść autorstwa Stevena Rowleya.

Premiera powieści odbyła się 11 stycznia 2022 r. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-Ka. Możecie ją zamówić W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: