HorrorZapowiedzi i nowości

Pudełko w kształcie serca Joego Hilla – nowe wydanie

Pudełko w kształcie serca Joego Hilla - nowe wydanie

Po ponad 13 latach od pierwszego polskiego wydania debiutanckiej powieści Joego Hilla najwyższy czas na nowe wydanie. I to nie byle jakie, tylko kolekcjonerskie z okładką Dark Crayon. Jeżeli jesteście fanami Hilla, a w swojej kolekcji nie macie jeszcze Pudełka w kształcie serca, to tą książką warto się zainteresować. W końcu to ona otworzyła autorowi drzwi do serc czytelników-miłośników horrorów.

Pudełko w kształcie serca Joego Hilla - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Pudełko w kształcie serca – trupi garnitur i coś jeszcze

Głównym bohaterem Pudełka w kształcie serca Joego Hilla jest Judas Coyne. Mężczyzna ma nietypowe hobby – makabrę. Właśnie dlatego kolekcjonuje wszystko, co oscyluje wokół tego zagadnienia. W zbiorach ma książkę kucharską dla kanibali, pętlę wisielca, a nawet autentyczny snuff film. Dla Judasa to wciąż mało. Jest coś, o czym marzy od dawana. Chciałby powiększyć swoje makabryczne zbiory o najprawdziwszego ducha.

Dlatego ogłoszenie, które ktoś inny mógłby potraktować jako niesmaczny żart, Judas traktuje bardzo poważnie:

Sprzedam ducha mojego ojczyma temu, kto da najwięcej

Nie tylko nie może się oprzeć pokusie, ale jest gotów sporo zapłacić.  Co prawda, zamiast ducha dostaje należący do nieboszczyka garnitur zapakowany w tytułowe pudełko w kształcie serca, jednak kiedy je otwiera, uwalnia COŚ. To coś — jak się okazuje — może być całkiem namacalne. Mieszkaniec pudełka czyha. Chowa się za drzwiami, siada w samochodzie Judasa i patrzy na niego, a to z ekranu telewizora, a to z szyby w oknie, a do jego ręki łańcuchem przytwierdzona jest brzytwa

Co będzie dalej? Już możecie się dowiedzieć, bo nowe wydanie książki Pudełko w kształcie serca Joego Hilla już jest w księgarniach. Książkę możecie znaleźć w tym miejscu.

Pudełko w kształcie serca Joego Hilla - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Książki Hilla z okładkami Dark Crayon

W serii Joe Hill z okładkami Dark Crayon pojawiły się już:

Sprawdź też: