PolecamyPoradnikiZapowiedzi i nowości

Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu Toko-pa Turner – zapowiedź

Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu Toko-pa Turner - zapowiedź Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu

Poczucie przynależności to jedna z podstawowych, pierwotnych potrzeb człowieka. Każdemu z nas zależy, by gdzieś lub do kogoś przynależeć – zaczynając od rodziny, przez kraj urodzenia, społeczność lokalną po grupę rówieśniczą, hobbystyczną lub inną wspólnotę. Dzięki temu, że nie jesteśmy sami, czujemy się szczęśliwsi, spokojniejsi, mamy poczucie sensu i nie cierpimy na samotność. Niestety ta ostatnia dolegliwość w obecnych czasach stała się wręcz plagą. Co zrobić, by po latach samotnego dryfowania dobić do bezpiecznego brzegu i znowu gdzieś należeć? Czytaj książkę Toko-pa Turner Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu, która już 26 stycznia pojawi się na półkach księgarni nakładem Wydawnictwa Kobiecego.

Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu Sprawdź na TaniaKsiażka.pl

Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu, Toko-pa Turner

Wspomnianemu wyżej problemowi masowego braku przynależności w XXI wieku przyjrzała się kanadyjska pisarka, nauczycielka i badaczka snów, Toko-pa Turner. Kobieta w swojej działalności łączy mistyczną tradycję sufizmu, w której się wychowała, z jungowskim podejściem do pracy ze snami. W 2001 roku założyła Szkołę Śnienia, którą ukończyły setki studentów. Koncentruje się na przywracaniu kobiecości, odzyskiwaniu więzi z naturą i tworzeniu piękna. W grudniu 2017 roku wydała książkę Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu, która stała się bestsellerem. Docenili ją nie tylko czytelnicy, ale także eksperci, dlatego też autorka zdobyła za nią m.in. nagrodę Nautilus Gold 2017 w kategorii rozwój osobisty, Readers’ Favorite Gold Award 2018 oraz nagrodę IAN Book of the Year 2019. Już 26 stycznia będzie można tę książkę nareszcie dostać w Polsce!

Sięgnij po nią koniecznie, jeśli odczuwasz brak przynależności. Bądź pewny, że nie tylko Ty tak masz. Obecny świat jest bowiem tak połączony jak jeszcze nigdy dotąd. I jak nigdy dotąd pełen tylu samotnych ludzi. Żyjemy w poczuciu wyobcowania. Jesteśmy także non stop poddawani kulturowej presji zwalczania w sobie tego, co odróżnia nas od innych. Podejmujemy zatem próby poszukiwania drogi do odzyskania pełni swojej niepowtarzalnej jaźni. Niestety bezskutecznie.

Nie musi tak być! Przeczytaj Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu

Toko-pa Turner za sprawą swojej książki zabiera nas w niezwykłą podróż w głąb naszej psychiki. Pokazuje jak osiągnąć poczucie prawdziwej przynależności poprzez praktykę duchową, odnalezienie miłości własnej czy nawiązanie interakcji z Wszechświatem. Badaczka sięga również do najgłębszych źródeł wyobcowania, odsłaniając słodko-gorzką mądrość osieroconego „ja” i odkrywa tajemnicze działanie snów. Łączy psychologię, mistycyzm biograficzny, archetypy i pracę ze snami oraz czerpie z mitów i snów. Przywołuje praktyki przodków, które leczą zranienia i przywracają przynależność do życia i świata.

W głębokiej i czarującej książce Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu znajdziesz m.in. odpowiedzi na pytania: jak znaleźć głębię we współczesnym świecie? Co zrobić, aby poczuć się ważną częścią większej całości? Czy można przez sny dotrzeć do swojej podświadomości? Ta opowieść pomoże Ci uwierzyć, że magia istnieje naprawdę. Dowiesz się z niej, że przynależność nie jest jedynie miejscem, ale umiejętnością. Zdolnością, którą utraciłeś lub o niej zapomniałeś. I najwyższa pora, by ją przywrócić.

Książkę Przynależność. Jak przypomnieć sobie drogę do domu możesz zamówić pod tym linkiem.

Czytaj także: