PolecamyPromocje

Promocje na książki 2017 – ceny niższe o 36%!

promocje na książki 2017

Promocje na książki 2017, w tym na bestsellery i nowości 

O mój Boże, co za promocja. 🙂 Takie tytuły jak Margo Tarryn Fisher, nowość: Moja Lady Jane Ashton Brodi, Cynthi Hand, Jodi Meadows, czy Prawdodziejka Susan Dennard można kupić w cenie niższej od rynkowej o 36%, czyli . I jak tu nie kochać księgarni TaniaKsiazka.pl? Promocja potrwa co prawda do końca sierpnia, ale liczba egzemplarzy jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. Sprawdźcie, co jeszcze można kupić w okazyjnej cenie. Promocję znajdziecie tutaj>>>>

Pakistańska córka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

      Książkę znajdziecie tutaj>>

Jednym z tytułów, na który szczególnie warto zwrócić uwagę, jest Pakistańska córka Marii Toorpakai i Katherine Holstein. Ta książka to bestseller i nowość w jednym. Opowiada o niesamowicie przejmującej historii małej dziewczynki, później kobiety, której udało się wyzwolić z krwiożerczych macek islamskiego reżimu talibów. Jako mała dziewczynka udawała chłopca, żeby móc grać w squasha. Kiedy zaczęto jej grozić śmiercią, uciekła do Kanady.

Na promocyjnej liście znalazł się także bestseller Wojtka Miłoszewskiego: Inwazja. Ta książka odzwierciedla nasze, współczesne obawy o bezpieczeństwo Polski. Co stałoby się, gdyby nasz kraj zaatakowała Rosja, tu i teraz? Jak zachowywaliby się współcześni młodzi ludzi, dla których wojna jest abstrakcją? Niesamowity thriller z doskonale nakreśloną współczesną sytuacją Polski i sylwetkami jej dzisiejszych mieszkańców.

Promocje na książki 2017 – coś dla każdego

Moja Lady Jane, Jodi Meadows, Cynthia Hand i Ashton Brodi to książka, o której jest ostatnio bardzo głośno. Łączy w sobie elementy fantastyki, wątki historyczne i niesamowicie wykwinty humor. Czytając ją, można uśmiać się do łez.

Wśród przecenionych książek nie zabrakło także tytułów dla dzieci. Clifford. Wielka księga przygód Normana Bridwella. Ta książka spodoba się wszystkich fanom wielkiego, czerwonego psa i jego przyjaciół. Wilcza godzina

Z kolei z polecanych tytułów science fiction, które biorą udział w promocji, warto zwrócić uwagę na: Wilczą godzinę Andriusa Tapinasa. Ta książka zabierze Was do niesamowitego świata, w którym alchemicy mają moc zmieniania ludzkiego życia, działają tajne organizacje, ulice przemierzają ludzie znani z kart historii, a nad tym wszystkim wisi widmo Wilczej godziny.

Pełną listę tytułów, które można kupić do końca sierpnia w cenie niższej od rynkowej o 36%,  znajdziecie tutaj. Są wśród nich nowości, bestsellery i książki szczególnie polecane. Nie przegapcie takiej okazji!

promocja na książki