FantastykaFantasyPolecamyPromocje

Promocja na książki z fantastyki – nawet do 35% taniej

Z okazji premiery długo wyczekiwanego filmu Thor: Ragnarok, na TaniaKsiazka.pl pojawiła się mega fajna promocja na fantastykę. Jeżeli podobnie, jak ja uwielbiacie książki z tej kategorii, koniecznie zajrzyjcie, „co” i „za ile” można na niej kupić. Chociaż “co” naprawdę trudno będzie zmieścić na tej stronie, postaram się zaprezentować Wam największe smaczki, jakie wkroczyły właśnie/wkroczą wkrótce na polskie półki z tego gatunku. Promocja na książki z fantastyki potrwa do 9 listopada, a książki będą przecenione nawet o 35%!

Promocja na książki z fantastyki

Dwór cierni i róż. Tom 3. Dwór skrzydeł i zguby Sarah J. Maas

Informacje o tym, że ta książka wkrótce pojawi się na polskim rynku, krążyły już od dawna. W końcu fani Sarah J. Maas mogą rozpocząć świętowanie. Trzeci tom Dworu cierni i róż jest podobno najlepszy, a autorka udowodnia nim, że mimo młodego wieku dysponuje wprost niewyobrażanym talentem. Ścieżki, które wybrała dla swoich bohaterów, są zaskakujące i nieprzewidywalne, tak więc z pewnością się nie zanudzicie. Tym razem bohaterka książki, Feyra musi zdobyć informacje o przyszłych planach nie kogo innego, a samego Tamlina. Jak do tego doszło? Czy między dawnymi kochankami nadal coś jest? Będziecie zaskoczeni. 🙂

 

Władca cieni. Mroczne intrygi. Księga 2 Cassandra Clare

Na kontynuację książki Pani Noc czekałam niesamowicie długo i niecierpliwie. Autorka pozostawiła Czytelników w stanie takiego zawieszenia emocjonalnego, że naprawdę z początku trudno było dojść do siebie. Uważam, że Pani Noc to najlepsza książka spod pióra tej bestsellerowej autorki i każdy, kto zna jej twórczość, wie, jak ogromny jest to komplement. Władca cieni to drugi tom opowieści o dwójce Nocnych Łowców, przyjaciół, dziewczynie i chłopaku, których połączyła wielka przysięga parabatai i związała ich ze sobą na zawsze. Według zasad tej przysięgi surowo zakazane jest: związanie ich serc. Jednak, czy w miłości można coś obiecywać? Sprawdźcie, jak potoczyły się dalsze losy Emmy i Juliana.

Harry Potter i Więzień Azkabanu. Wydanie ilustrowane Joanne Kathleen Rowling

Mimo że od premiery pierwszej książki o Harrym Potterze minęło już ponad 20 lat, ta historia wciąż fascynuje dzieci i dorosłych. Teraz dzięki ilustrowanym przygodom Harry’ego i niesamowitym grafikom spod pióra Jima Keya’a możemy odkryć jej potęgę na nowo. Niedawno ukazała się już trzecia ilustrowana część przygód młodego czarodzieja, tym razem jest to ilustrowany Harry Potter i Więzień Azkabanu. Dlaczego mimo znajomości przygód Harry’ego, warto mieć także tę wersję? Przeczytajcie tutaj>>

 

Sprawdźcie bogatą ofertę fantastycznych tytułów z najnowszej promocji TaniaKsiazka.pl. Na wiele z tych premier Czytelnicy na całym świecie czekali wiele długich miesięcy.

Całą listę promocyjną znajdziecie tutaj>>

Po które tytuły sięgniecie?

Promocja na książki z fantastyki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!