Promocje

Promocja na eBooki 2017 – nawet do 40% taniej!

PROMOCJA NA EBOOKI 2017

Tradycyjnie po wielkim sprzedażowym szaleństwie z Czarnego Piątku (Black Friday), przychodzi czas na Cyber Monday. Z okazji Cybernetycznego Poniedziałku można kupić między innymi eBooki tańsze nawet o 40%! Miłośnicy elektronicznych książek (w tym także ja), mają więc swoje wielkie święto. Sprawdźcie, jakie elektroniczne rarytasy można upolować z okazji Cyber Monday. Promocja na Ebooki 2017 potrwa do 30 listopada.

Promocja na eBooki 2017: eBook Czarownica mobi, epub Camilla Lackberg

Kiedy przejrzycie listę przecenionych eBooków z promocji TaniaKsiazka.pl, szybko zorientujecie się, że jest na niej bardzo dużo i to bardzo dużych bestsellerów ostatnich miesięcy, a nawet tygodni. Wystarczy, chociażby wymienić Czarownicę Camilli Lackberg. Na ten tom słynnej Sagi Kryminalnej, fani czekali wiele długich miesięcy.

W tej części mamy do czynienia ze zbrodnią sprzed lat. Osoby, które zostały skazane za jej popełnienie, nigdy nie trafiły do więzienia, ponieważ w tamtym czasie miały po 13 lat. Teraz są już dorosłe, a dziwnym trafem ktoś popełnia bardzo podobną zbrodnię. Czy sprawa sprzed lat i ta obecna mogą mieć ze sobą coś wspólnego?

Promocja na eBooki 2017: eBook Psiego najlepszego mobi, epub W. Bruce Cameron

Książka Był sobie pies była jednym z największych bestsellerów mijającego roku. Niedawno pojawił się nowy tytuł tego samego autora, którego bohaterem zbiorowym, tym razem jest cała psia rodzina.

Josh Michaels, któremu pod drzwi ktoś podrzucił ciężarną suczkę, w pierwszym odruchu reaguje na zdarzenie oburzeniem. Jednak widok psa, który potrzebuje schronienia, uruchamia w jego sercu struny, których dźwięku nigdy nie słyszał. Chcąc pomóc bezbronnemu zwierzęciu, przygarnia suczkę “na jakiś czas”, z planem przekazania szczeniąt do schroniska. W placówce poznaje miłośniczkę zwierząt Kerri. Czy to spotkanie odmieni jego życie, podobnie jak pojawienie się pod jego drzwiami potrzebującej schronienia psiny?

Promocja na eBooki 2017: eBook Przebudzenie Olivii mobi, epub Elizabeth O`Roark

Ta książka zbiera same pozytywne opinie, a fanki piszą o niej: “Cudowna”. Ten romans napisany przez debiutującą na polskim rynku Elizabeth O`Roark to połączenie niezwykle fascynującej relacji miłosnej, która narodzi się między młodym trenerem drużyny lekkoatletycznej i niesforną biegaczką oraz wątków kryminalnych. Okazuje się, że za epizodami lunatykowania, które utrudniają Olivii Finnegan wspięcie się na szczyt sportowej kariery, kryje się ponura tajemnica z przeszłości. Czy Will wyciągnie do dziewczyny rękę i zaoferuje jej realną pomoc, której nigdy tak naprawdę nie otrzymała. Czy jego serce wyjdzie z tego cało?

 

Zajrzyjcie na listę bestsellerowych eBooków, które do 30 listopada będą tańsze nawet o 40%. To prawdziwa gratka dla fanów książek, w tym także tych “pochłanianych” na czytnikach. Który tytuł w szczególności zwrócił Waszą uwagę?
Pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Promocja Cyber Monday