Pomysł na prezent

Wspaniałe prezenty dla dzieci w wieku od 7-12 lat oraz dla fanów Gwiezdnych wojen.

Współcześni rodzice mają nie lada zagwostkę, co dać swoim dorastającym pociechom na Mikołajki i Święta, co nie będzie miało nic wspólnego z elektroniką typu smartfon czy tablet. Lub jak odciągnąć dzieci od tych urządzeń i sprawić, żeby konstruktywnie spędziły wolny czas.

Nasze dwie agentki do zadań trudnych i niemal niewykonalnych, Renata i Monika, przygotowały dla Was trzy listy prezentowe, na których znajdziecie odpowiedź na postawione w tytule pytanie: jak wybrać prezenty dla starszych dzieci, żeby mieć szanse w starciu z wszechobecną elektroniką i jak przeciągnąć czas do kupienia pierwszego smartfona.

Prezenty dla starszych dzieci w wieku 7 i 8 lat

Naukowa zabawa. Cyber RobotZacznijmy od najmłodszych starszaków, czyli dzieci w wieku 7 i 8 lat. Tak, tak do nich także już dotarła elektronika i codziennie zapewne Was pytają, kiedy dostaną smartfona, bo Jasio i Kasia już mają. Hola hola, dopóki przynajmniej połowa klasy nie będzie miała telefonu, niech małolaty jeszcze poczekają.

5 sekundTymczasem mamy dla Was kilka wspaniałych prezentów dla dzieci w tym wieku, dzięki którym zapomną o telefonach. W propozycjach: TRAFIONE PREZENTY DLA 7- I 8-LATKÓW znajduje się chociażby Naukowa zabawa. Cyber Robot. To świetna zabawka od Clementoni. Nie tylko pozwala dzieciom bawić się najprawdziwszym robotem, ale także wprowadzi je w świat programowania. Moi znajomi, żeby odciągnąć córkę od monitora, zainteresowali ją grami planszowymi. To był strzał w dziesiątkę! A więc wśród gier warto sięgnąć po Wsiąść do pociągu. Świetnie wykonana gra planszowa wciągnie was i dzieci na długi czas do wspaniałej, rodzinnej zabawy. I oczywiście gra 5 sekund, bestseller wśród bestsellerów. Proste zasady, mnóstwo śmiechu i sposób na rozbawienie towarzystwa.

Prezenty dla starszych dzieci w wieku 9-12 lat

SplendorZ dziećmi w wieku 9-12 lat będzie nieco trudniej, jednak Monika i Renata mają kilka bezsprzecznie dobrych pomysłów. W propozycji prezentowej ATRAKCYJNE PREZENTY DLA DZIECI W WIEKU 9-12 LAT znajdziecie także wiele gier planszowych, ale takich, które zachwycą nawet dorosłych graczy. Chociażby gra Splendor, która zebrała wiele prestiżowych nagród. W tej rozgrywce zadaniem graczy jest bogacenie się i zdobywanie uznania wśród innych. Fantastyczną grą jest także Superfarmer z Rancha, gra napisana przez polskiego matematyka. Dzięki niej młodzi ludzie nie tylko spędzą czas na kreatywnej zabawie, ale także rozwiną swoje zdolności matematyczne. Dzieci będą zadowolone i rodzice też. 🙂

LEGO Budzik Star Wars Darth VaderJeżeli nie znajdziecie w tych zestawieniach prezentów dla Waszych pociech, zajrzyjcie do kategorii tematycznych. W tym do NAJLEPSZYCH PREZENTÓW DLA FANÓW „GWIEZDNYCH WOJEN”. Tutaj pomysłami na prezenty dzieli się z Wami wielka fanka Star Wars, Renata. Znajdziecie tutaj zarówno książki, jak i figurki, zabawki, gry, wszystko związane z uwielbianą na całym świecie gwiezdną sagą. Będzie nawet budzik z podobizną Lorda Vadera, który przy okazji przypomina gigantyczną figurkę z klocków LEGO.

Więcej propozycji prezentowych znajdziecie tutaj.
Niech moc prezentowych pomysłów będzie z Wami!