Prezenty dla dzieci do 2 lat - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Prezenty dla dzieci do 2 lat to zestawienie, które pomoże wam wybrać idealny prezent dla waszego malucha. A może jesteście ciociami, wujkami albo babciami lub dziadkami? Świetnie się składa! Wśród dzisiejszych propozycji znajdziecie przede wszystkim książki, ale nie zabraknie również puzzli czy maskotki. Poza tym, jeśli nic nie wpadnie wam w oko, bez obaw! Na końcu podrzucamy link, gdzie znajdziecie jeszcze więcej świetnych i praktycznych pomysłów na prezenty nie tylko dla dzieci. Jesteście gotowi? Koniecznie zatem sprawdźcie, jakie prezenty cieszą się największym zainteresowaniem!

Prezenty dla dzieci do 2 lat - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Prezenty dla dzieci do 2 lat - zobacz na TaniaKsiazka.plPrezenty dla dzieci do 2 lat – Bardzo głodna gąsienica

Bardzo głodna gąsienica to książka przeznaczona dla dzieci do 2 roku życia. Jej kartki są różnej wielkości i mają dziurki, które pokazują, jak owad przechodził przez swoje posiłki. Dzięki temu dzieci mogą przeplatać przez nie kawałek sznurka czy wstążki, które mogą imitować bohaterkę. W dziurkach zmieści się nawet niewielka figurka gąsienicy! Poza tym tak skonstruowana książka pozwala nie tylko pobudzić wyobraźnię i kreatywność malucha, ale również uczy.

Książka już dostępna.

Prezenty dla dzieci do 2 lat – Kicia Kocia i Nunuś. Na nocnikuKicia Kocia i Nunuś. Na nocniku - kup na TaniaKsiazka.pl

Kartonowa książeczka ma niewielkie rozmiary, a w związku z tym doskonale nadaje się jako lektura dla najmłodszych. Czytelne ilustracje oraz prosta historia, opowiedziana przystępnym dla dzieci językiem, doskonale spełniają swoją funkcję edukacyjną. Pozycja ta adresowana jest do maluchów, które właśnie rozpoczynają naukę korzystania z nocnika. Śledząc perypetie Nunusia, przekonują się, że nocnik nie służy do zabawy oraz że zanim dziecko osiągnie swój cel, może mu się zdarzyć drobne niepowodzenie, jednak nie można się poddawać.

Książka już dostępna.

Prezenty dla dzieci do 2 lat - zobacz na TaniaKsiazka.plPrezenty dla dzieci do 2 lat – W Arktyce

Odkryj dziką Arktykę, przewracając kolejne strony z przezroczystymi okienkami. Zobaczysz różne środowiska arktyczne i mieszkające w nich zwierzęta polarne. Przyjrzyj się im uważnie, by podczas tej wyprawy poznać ich jak najwięcej. Książka ma kartonowe strony i przezroczyste, foliowe okienka, które zainteresują każdego malucha.

Książka już dostępna.

Prezenty dla dzieci do 2 lat – Puzzle z dziurką. PrzyjacielePuzzle z dziurką Przyjaciele - kup na TaniaKsiazka.pl

Puzzle z dziurką to kreatywny zestaw dużych, dwuelementowych układanek dla najmłodszych. W związku z tym to idealny pomysł na pierwsze puzzle. Łączenie i dopasowywanie elementów to trening zręczności dla małych rączek oraz doskonałe ćwiczenie logicznego myślenia, oraz wyobraźni. Ponadto zestaw zawiera aż 12 trwałych układanek.

Puzzle już dostępne.

Prezenty dla dzieci do 2 lat - zobacz na TaniaKsiazka.plPrezenty dla dzieci do 2 lat – Maskotka Świnka Peppa

Kultowa bohaterka ubrana w charakterystyczną czerwoną sukienkę, którą można zdjąć. Mięciutka maskotka ma 35,5 centymetrów wysokości. Idealnie sprawdzi się podczas zabawy i stanie się wiernym kompanem każdego malucha. Przyjemna w dotyku i estetycznie wykonana. Świetnie sprawdzi się w roli przytulanki do spania.

Maskotka już dostępna.

Tutaj znajdziecie znacznie więcej pomysłów na prezent.