Premiera Hana Solo. Książki Star Wars w TaniaKsiążka.pl

Premiera Hana Solo? Tak! To już dziś! Na ekranach kin zobaczymy film Han Solo. Gwiezdne wojny – historie. Na pewno wszyscy fani Gwiezdnych Wojen niecierpliwie czekali na tę produkcję.

25 maja, premiera Hana Solo – o czym jest film?

Premiera Hana SoloHan Solo. Gwiezdne Wojny – historie jest opowieścią o wyprawie, która kształtuje jednego z głównych bohaterów gwiezdnej sagi.

Młody Han Solo przemierza galaktykę. W tej części pozna Chewbaccę i spotka hazardzistę Lando Calrissiana, od którego wygra Sokoła Milenium.

Film opowiada o tym, jak Han Solo staje się przemytnikiem.

W tytułowej roli zobaczymy Aldena Ehrenreicha (znany z filmu Piękne istoty). Nie zabraknie też gwiazd wielkiego formatu, zagrają m.in. Woody Harrelson i Emilia Clarke.

Co prawda, pewnie dziwnie będzie zobaczyć Hana Solo, w którego postać wcieli się ktoś inny niż Harrison Ford, ale chętnie się przekonam jak Ehrenreich sobie z tym poradzi.

Star Wars – seria książek i gadżetów

Jeżeli lubicie Gwiezdne Wojny i z niecierpliwością czekacie na każdą kolejną część, to na pewno zainteresują Was książki, które ukazały się w ramach serii.

Premiera Hana Solo. Książki Star Wars w TaniaKsiążka.pl

Star Wars Phasma

Książka jest wprowadzeniem do filmu Ostatni Jedi. Poznajemy w niej historię Phasmy, bezlitosnej kapitan Imperium. Stormtrooper Cardinal chce się dowiedzieć o niej jak najwięcej, dlatego bezlitośnie przesłuchuje szpiega ruchu oporu.

Premiera Hana Solo. Książki Star Wars w TaniaKsiążka.pl

Star Wars Więzy krwi

Akcja książki toczy się 6 lat przed historią opowiedzianą w Przebudzeniu mocy. Leia jako senator musi zmierzyć się z wieloma problemami czuwając na straży demokracji w galaktyce. Pokój jest tylko pozorny, bo dla wielu najważniejsze są gierki polityczne. To książka pełna intryg i niedopowiedzeń.

Więcej książek, gadżetów i plakatów z uniwersum Star Wars znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli tak jak ja jesteście fanami Gwiezdnych Wojen, to może zainteresują Was też inne książki z nurtu fantastyki. Specjalnie z okazji premiery Hana Solo TaniaKsiążka.pl przeceniła cały dział nawet do -40%. Wszystko dla Was! Żeby zobaczyć, co można kupić w ramach tej promocji kliknijcie w poniższy baner. 😉 Łapcie promocję, bo będzie aktywna tylko do wtorku!

Czy macie zamiar obejrzeć Hana Solo?

Trailer filmu Han Solo: