Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna - nowość!

Kiedy autorki bestsellerowych romansów łączą swoje twórcze pisarskie siły, można się spodziewać, że zrobi się naprawdę gorąco… Jesteś fanką historii z mocnym dreszczykiem ekscytacji? Zaczytujesz się w książkach Blanki Lipińskiej i Anny Wolf? Jeśli tak, ten tom jest właśnie dla Ciebie! Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna z pewnością nie daje się tak łatwo odłożyć na półkę… Jesteś gotowa na rozpalającą zmysły przygodę w świecie wielkich namiętności?

Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna - nowość!

Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna

Co znajdziesz w pierwszej mafijnej antologii w Polsce? Rozgrzeje Cię jedenaście gorących opowiadań. Przeniosą Cię one do świata, w którym obowiązuje jedno prawo – prawo mafii. Tutaj wszystko kręci się wokół wielkich pieniędzy i twardych reguł. Nie ma miejsca na półśrodki, zostają tylko najgorętsze uczucia: pożądanie, namiętność i miłość.

Silne charaktery, przystojni mężczyźni i piękne kobiety, a w tle niebezpieczeństwo: mafijne porachunki, bezlitosna zemsta i mroczne tajemnice. W Prawie mafii nie ma miejsca na ckliwe romanse!

Prawo mafii. Pierwsza polska antologia

Prawo mafii – które autorki napisały opowiadania?

W tworzeniu antologii brało udział jedenaście popularnych autorek. Każda z nich jest jedyna i niepowtarzalna, każda wnosi do całości własny temperament i podchodzi do głównego motywu z oryginalną perspektywą.

Na liście znajdziesz przedstawicielki grupy literackiej Euforia, czyli pisarki, które tworzą literaturę kobiecą. Do grona autorek pierwszej polskiej antologii mafijnej zaliczają się:
Aniela Wilk , K. N. Haner, K. C. Hiddenstorm, Alicja Sinicka, E. Raj, Meg Adams, J. G. Latte, J. B. Grajda, Anna Wolf, Kinga Litkowiec oraz Ana Rose. Redaktorską pieczę nad całością sprawuje K.N. Haner.

Możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, jakie tytuły tym razem oczarują czytelniczki:

Mirrors to … moje piętno
Weekend z diabłem
Niebezpieczne zaproszenie
Podążają za mną
Patrz na mnie
Pięć zmysłów
Zapłata za grzechy
Zniewolona
Kwestia wyboru
Kurt
Kto igra z ogniem

Który z nich najbardziej wpadł Ci w oko?

Antologia trafiła w ręce czytelniczek 10 lutego. Książkę znajdziesz tutaj: Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna >>

Zobacz także: