Playboy, nowa książka Laurelin Paige. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Playboy, nowa książka Laurelin Paige właśnie miała swoją premierę w Polsce. Ta wiadomość ucieszy wszystkie miłośniczki literatury kobiecej, a zwłaszcza niegrzecznych książek tej autorki.

Playboy, nowa książka Laurelin Paige. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Playboy, nowa książka Laurelin Paige. Czego możemy się spodziewać?

Możemy być pewne tego, że Playboy, tak jak inne książki Laurelin Page, rozbudzi nasze zmysły. Przecież za to cenimy tę autorkę, prawda? Na pewno jesteście ciekawe, o czym jest ta książka.

Maddie Bauer i Micah Preston poznali się na imprezie. Wtedy on był zwykłym, przystojnych chłopakiem, który zawrócił jej w głowie. Spędzili ze sobą upojną noc i na tym się skończyło, bo Micah nigdy nie zadzwonił. Maddie była bardzo rozczarowana, bo po gorącej nocy wiązała z nim większe nadzieje.

Od tamtej nocy minęło 7 lat. Micah Preston w międzyczasie został gwiazdą i hollywoodzkim playboyem, który ma wszystko: sławę, pieniądze i powodzenie u kobiet. Jest o nim głośno nie tylko z powodu jego zdolności aktorskich, ale też licznych romansów, z których żaden nie trwa dłużej.

Spotykają się ponownie. Na planie najnowszego filmu, w którym gra Micah, Maddie zostaje asystentką kamerzysty. Dziewczyna postanowiła, że tym razem nie pozwoli zawrócić sobie w głowie. Między nią i playboyem ponownie zaiskrzy… Czy Maddie uda się oprzeć legendarnemu urokowi złego chłopca, czy jednak da mu jeszcze jedną szansę?

Zastanawiacie się, co wyniknie z ponownego spotkania Maddie Bauer i Micaha Prestona? Na pewno będzie gorąco! Możemy być pewne, tego, że czeka nas seksowna i pełna zwrotów akcji opowieść o romansie drugiej szansy. 😉

Seria Lights, Camera – hollywoodzki romans

Na koniec powiem Wam jeszcze, że Playboy jest pierwszą częścią serii Lights, Camera, więc ta gorąca historia rodem z Hollywood to dopiero początek. Po jej przeczytaniu warto sięgnąć po obecną już na rynku od jakiegoś czasu książkę Twardziel. Obie pozycje zostały wydane nakładem Wydawnictwa Kobiecego, specjalnie dla nas drogie Panie. 😉

Czytałyście już inne książki Laurelin Paige? Za co je lubicie?

Playboy. Nowa, niegrzeczna książka od Laurelin Paige jest do kupienia tutaj.