Pierwszy bandzior - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Pierwszy bandzior to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Autorka, Miranda July, stworzyła przejmującą historię i niezwykle realistycznych bohaterów. Dzięki temu wiele Czytelniczek potrafiło odnaleźć w głównej postaci strzępki własnego „ja”. Mimo że jej najnowsza książka zaliczana jest do gatunku obyczajowego, to powieść ma w sobie wiele emocji i aż do ostatniej chwili trzyma odbiorców w niepewności. Bo jak wiadomo, życie bywa nieprzewidywalne. I tak właśnie wygląda również życie głównych bohaterów – jest nieprzewidywalne, choć chcieliby mieć nad nim pełną kontrolę.

Pierwszy bandzior – kiedy poukładane życie nagle ogarnia chaos

Główną bohaterką powieści jest czterdziestotrzyletnia Cheryl, która do tej pory wiodła całkiem poukładane życie, choć sama kobieta była wiecznie zestresowana. Po ciuchu snuła fantazje na temat kolegi z pracy i zmagała się z nerwicą natręctw. Ponadto często zdarzało się jej żyć w pewnym zawieszeniu między rzeczywistością a marzeniami.

Jej życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy szefowie Cheryl proszą ją o pewną przysługę. Bohaterka ma za zadanie udzielić gościny córce przełożonych, Clee. Chociaż poukładany świat Cheryl zaczyna chwiać się w posadach, bardzo szybko okazuje się, że nowo przybyła dziewczyna ma na nią znaczący wpływ. Piękna blondynka, przekonana o swojej doskonałości, leniwa i samolubna, wnosi do hermetycznej rzeczywistości Cheryl wszystko to, czego kobieta potrzebowała i poszukiwała.

Miranda July stworzyła niesamowitą historię, w której zabawne sceny mieszają się z brutalnością. Jest tu miejsce na seks, gorące fantazje oraz przemoc. A między wersami przewija się krzyk i prośba o odrobinę miłości i akceptacji. To również chęć wyjść z narzuconych, społecznych ról, by w końcu być prawdziwym sobą.

Książkę pt. Pierwszy bandzior znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim kobietom, które poszukują niesamowitej historii, wciągającej do reszty. Miranda July serwuje mnóstwo emocji i skłania odbiorców do wielu refleksji. Jeśli zatem do tej pory nie słyszałyście o tej książce, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie przekonajcie się same!