Paprocany, nowa książka Pauliny Świst Paprocany

Mroczny klimat jesiennych wieczorów sprzyja zanurzaniu się w tajemnicze rejony ludzkich umysłów i rozwiązywaniu szokujących zagadek. Zbyt długa noc za oknem, półmrok w sypialni, ciepły koc (i paralizator na nocnej szafce) to naturalne okoliczności bytowania miłośników zagadkowych porwań, niewyjaśnionych morderstw, pasjonatów krwawych zbrodni. Oczywiście tych na papierze! Uwielbiasz kryminały i masz już za sobą lekturę książek Podejrzany, Prokurator i Komisarz? Niech Twoja wyobraźnia zapłonie w cudownym oczekiwaniu na wspaniałe bodźce. Kolejna książka Pauliny Świst, Paprocany, już za chwilę trafi w twoje ręce!

Paprocany Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Paulina Świst, Paprocany

12 listopada ukaże się kolejna powieść kryminalna Pauliny Świst, Paprocany. Biorąc pod uwagę informacje, które pojawiły się na temat jej fabuły, zapowiada się prawdziwa detektywistyczna uczta!

Miejska Komenda Policji w Tychach i niebywała afera. Podobno kilku tutejszych policjantów zgwałciło prostytutkę. Krzysztof Strzelecki, jak to tej pory wzorowy funkcjonariusz i cudowny człowiek, staje się głównym podejrzanym. Pokrzywdzona wskazuje go bowiem jako głównego sprawcę gwałtu. Ten upiera się, że jest niewinny (bo któż by się przyznał od razu do takiego czynu?). Zostaje jednak wysłany na przymusowy urlop do czasu rozwiązania sprawy. Szef jako jedyny wierzy w jego niewinność, jednak sam musi się mierzyć z  nietypowymi problemami rodzinnymi.

Jego przybrana córka martwi się o swoją 18-letnią bratanicę, która od zawsze sprawia problemy wychowawcze. Do tej pory wiele razy uciekała z domu, przepadając bez śladu i kontaktu. Jednak tym razem jej ciotka jest pewna na 100%, że dziewczyna nie zniknęła ot tak, a została porwana! Biorąc pod uwagę, że Strzelecki, przebywając na urlopie, ma sporo wolnego czasu, szef prosi go o pomoc. Prywatne śledztwo prowadzi do jeziora w Tychach i popularnego na Śląsku miejsca wypoczynku – Paprocany.

Paulina Świst – tajemnicza autorka

Trzydziestoczteroletnia Paulina Świst zadebiutowała w 2017 roku rasowym kryminałem Prokurator. Młoda autorka to prawdziwe objawienie literackie, choć jej głównym konikiem jest prawo karne i praca we własnej kancelarii adwokackiej we Wrocławiu. Zawód prawnika pozwala jej na swobodne poruszanie się w tak skomplikowanym gatunku jak literatura kryminalna. Nie ma mowy o potknięciach, ponieważ pisząc o prawnikach, śledztwach, przestępcach i ich występkach – jest w swoim żywiole. Podwójnie.

Jej książki wyprzedają się w setkach egzemplarzy, trafiając na listy bestsellerów, zanim w ogóle dojdzie do premiery. Istny kosmos! Po głośnych: ProkuratorzeKomisarzu czy serii Karuzela wielu z nas czekało na więcej fascynujących powieści sygnowanych jej nazwiskiem. I doczekaliśmy się! Już za parę chwil kolejna opowieść rodem z przestępczego świata, Paprocany, ujrzy światło dzienne. Podejrzewam, że jak poprzednie zawładnie naszym czasem i wleje zagadkowe ciepło w czytelnicze serca, wciągając w sprawnie utkaną sieć intryg.

Paprocany Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Książkę w przedsprzedaży możesz zamówić w tym miejscu.

Powiązane artykuły: