Overwatch: Bohaterka Numbani

Poznaj niezwykłe przygody ulubieńców ze świata Overwatch! Bo oto nadchodzi zupełnie nowa, oryginalna historia prosto od twórców gry i uznanej przez krytyków autorki Nicky Drayden. Przed Wami Overwatch: Bohaterka Numbani!

Granie i czytanie idą w parze!

O tym, że granie śmiało może iść w parze z czytaniem, pisaliśmy ostatnio w naszym zestawieniu książek dla fanów komputerowych rozgrywek. Tym razem przychodzimy do Was z książką, która powstała w oparciu popularną grę online.

Overwatch to tętniąca życiem strzelanka zespołowa. Jej akcja toczy się na Ziemi w niedalekiej przyszłości, a wciągająca rozgrywka zyskała rzeszę wiernych fanów na całym świecie, którzy mogą mieć obecnie powód do zadowolenia.

Bowiem dzięki nowości od Wydawnictwa Insignis, będą mieli możliwość poznania fabularyzowanej wersji przygód swoich ulubionych bohaterów!

Overwatch: Bohaterka Numbani – książkę znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Overwatch: Bohaterka Numbani

Numbani to afrykańskie miasto przyszłości. Jest to miejsce, w którym ludzie i humanoidalne roboty (omniki) żyją ze sobą w zgodzie. Niestety pewnego dnia spokój miasteczka zakłóca groźny terrorysta, nazywany Pięścią Zagłady. Ten będzie musiał jednak stawić czoła dzielnej Efi, która od najmłodszych lat konstruuje roboty pomagające lokalnej społeczności.

Podczas gdy Pięść Zagłady skupia się na sianiu chaosu i niezgody, dziewczyna wie, że pora na skonstruować nową strażniczkę Numbani. Dlatego w kontrataku Efi skupia się na powołaniu do życia Orisy. Ma być to inteligentny i empatyczny robota, który może stać się orężem przeciwko złu, które zawisło nad miastem.

Overwatch: Bohaterka Numbani to zupełnie nowa i oryginalna powieść. Historia ta powstała z kuźni pomysłów twórców gry Overwatch i zdecydowanie jest to tytuł, który zachwyci nie tylko graczy. Śmiało sięgać po niego mogą również fani literatury fantasy, sci-fi i pogranicza steam punku.

No i czy Efi i jej zdolność do kreowania niezwykłych robotów nie przypomina Wam innej historii? Historii o pewnym młodzieńcu, który wykupił się z niewoli wygraną w wyścigach ścigaczy? 😉 Wierzymy, że to zaledwie początek fascynującej serii inspirowanej znanym światem gry. Czy zechcecie do niego dołączyć?

Przekonajcie się jaką magie skrywa w sobie świat kuźni pomysłów Blizzard Entertainment w najnowszej książce Wydawnictwa Insignis. Jeśli poszukujecie książki, znajdziecie ją tutaj.