Outsider - kup na TaniaKsiazka.pl

Outsider Stephena Kinga to książka, o której w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Nic dziwnego, jest to już bowiem kolejna powieść mistrza grozy, podbijająca szczyty największych bestselerowych list. Jakiś czas temu wspominaliśmy, że jeśli tylko poznamy dokładną datę polskiej premiery, będziemy informować Was na bieżąco. I oto jest! Książka pt. Outsider na polskim rynku pojawi się 6 czerwca 2018 roku. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Kinga. Natomiast ci, którzy do tej pory nie mieli okazji sięgnąć po książki tego autora, mają teraz doskonałą okazję, by w końcu to zmienić. Jesteście ciekawi, o czym jest najnowsza historia stworzona przez niekwestionowanego mistrza grozy? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

 Outsider Stephena Kinga – kolejna, wciągająca powieść

Policja w miejskim parku znajduje zmasakrowane ciało jedenastoletniego chłopca. Naoczni świadkowie i odciski palców jednoznacznie wskazują sprawcę zbrodni. To jedna z najbardziej lubianych osób we Flint City. Terry Maitland przykładny mąż i ojciec dwóch córek, trener drużyn młodzieżowych oraz nauczyciel angielskiego. Sprawą zajmuje się detektyw Ralph Anderson, którego syn niegdyś trenował pod okiem podejrzanego. Mężczyzna nie waha się ani chwili i zarządza natychmiastowe aresztowanie w świetle jupiterów. Na nic zdaje się fakt, że Maitland ma alibi. Anderson i prokurator okręgowy już wkrótce dostają kolejne, niepodważalne dowody, wskazujące winnego. Są to ślady DNA. Sprawa wydaje się oczywista.

Wraz z trwaniem śledztwa na jaw wychodzą kolejne, przerażające i mroczne szczegóły. Czy to możliwe, że Terry Maitland przez tak długi czas zwodził wszystkich dookoła? Czytelnicy mogą liczyć na niezwykle porywającą i niepokojącą powieść Kinga, który udowadnia po raz kolejny, że wciąż jest w szczycie formy. Napięcie w tej historii rośnie z każdą kolejną, przeczytaną stroną, a finał szokuje i zaskakuje. Tak, jak potrafi to zrobić tylko mistrz grozy.

Przypominamy, że Outsider Stephena Kinga pojawi się na naszym rynku 6 czerwca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury grozy i horrorów.