Oto jestem - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Oto jestem to najnowsza powieść Jonathana Safrana Foera, która z pewnością ucieszy wszystkich miłośników twórczości pisarza. Autor serca Czytelników na całym świecie podbił takimi powieściami jak Wszystko jest iluminacją czy Strasznie głośno, niesamowicie blisko. Nie ma więc co się dziwić, że na tę książkę czekało miliony odbiorców. Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że amerykański pisarz urodził się w żydowskiej rodzinie o polskich korzeniach. Liczne, prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które zdobył do tej pory za swoją twórczość, bez wątpienia dają mu miejsce wśród najbardziej uznanych pisarzy średniego pokolenia. Co tym razem przygotował swoim Czytelnikom? Przekonajcie się sami!

Oto jestem – niezwykła opowieść o rodzinie w obliczu kryzysu

Główni bohaterowie powieści to Jacob i Julia Blochowie. Małżeństwo, które może pochwalić się aż szesnastoletnim stażem. W tym czasie doczekali się trzech synów i dorobili się pięknego domu. Oboje mają dobrą pracę i… dość samych siebie. Problem w tym, że sami nie zauważają, co doprowadziło ich do takiego stanu. Codziennie pochłonięci są wypełnianiem jak najlepiej obowiązków zawodowych, obywatelskich, rodzicielskich i małżeńskich. W tym wszystkim nawarstwiają się drobne urazy, kompromisy, które nie przynosiły satysfakcji oraz niechciane poświęcenia. Bardzo szybko te drobne rzeczy przybrały rozmiar lawiny, która obecnie zagraża całej ich rodzinie.

Kwestią czasu było to, aż runie. Lawina ruszyła dokładnie w dniu przygotowań do bar micwy najstarszego syna Blochów. Na to najważniejsze święto do Waszyngtonu przybyli krewni aż z Izraela. Los dla nich wszystkich przygotował niemałą niespodziankę. Trzypokoleniowa rodzina stanie przed wyzwaniami, które na nowo zdefiniują to, kim są, w co wierzą oraz co jest dla nich najważniejsze. Wydarzenia komiczne, ale i tragiczne, wypadki, z którymi poradzić może sobie jedynie silna i zjednoczona rodzina. Czy uda się im wyjść z opresji zwycięsko?

Jonathan Safran Foer po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces to nie kwestia przypadku. Jego najnowsza powieść pt. Oto jestem wciąga, zaskakuje i sprawia, że Czytelnik pochłania ją na jednym wydechu.

Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!