Ostatni projekt Stana Lee - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ostatni projekt Stana Lee rozgrzewa do czerwoności wszystkich fanów popularnego twórcy komiksów. Ponieważ to właśnie jemu zawdzięczamy takie postaci jak Spider-Man czy Wolverine. I choć Lee zmarł w listopadzie 2018 roku, jego legenda jest wciąż żywa. A w związku z tym jeszcze w tym roku fani ikony komiksu będą mogli zapoznać się z ostatnim dziełem swojego idola. Ponieważ, jak się okazuje, w ostatnim czasie przed śmiercią, Stan Lee pracował nad swoim projektem, książką, która przeznaczona jest dla dorosłych odbiorców. Zaskoczeni? Nie bardziej niż my! Trudno się więc dziwić, iż ta informacja wywołała niemałe zamieszanie i radość wśród wiernych fanów twórcy. Chcecie poznać nieco więcej szczegółów? Koniecznie czytajcie dalej!

Ostatni projekt Stana Lee - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ostatni projekt Stana Lee – książka dla dorosłych czytelników

Jak zapewnia wydawca, dzieło jest ostatnim projektem, nad którym pracował Lee przez ostatnie lata życia. Jest to powieść skierowana do dorosłego czytelnika i przedstawia oryginalną historię o dwóch nastolatkach wyposażonych w supermoce. Bohaterowie, łącząc siły, muszą uratować świat. Jeśli w waszym odczuciu ta historia brzmi banalnie, Stan Lee dorzuca coś jeszcze. W związku z tym odbiorcy trafią tu na tajemniczy zbieg okoliczności, hakerskie sztuczki i geniusz komputerowy. Tym samym książka będzie poruszała temat nowych technologii, ale przede wszystkim miłości, przyjaźni i relacji międzyludzkich, które według Stana Lee współzawodniczą z high-tech.

Ostatnia książka twórcy nosi tytuł A Trick of the Light, a Lee współtworzył ją wraz z Kat Rosenfield. Jak wskazują wszelkie doniesienia, projekt ma ujrzeć światło dzienne już we wrześniu tego roku.

W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na ostatni projekt Stana Lee. Koniecznie dajcie nam znać, czy tak samo, jak my, nie możecie doczekać się wspomnianej książki. Tymczasem, aby umilić Wam oczekiwanie, zapraszamy do zapoznania się z biografią słynnego twórcy komiksów.

Książkę pt. Stan Lee. Człowiek-Marvel znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom biografii nietuzinkowych osób. Poza tym to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości ikony komiksów. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!