Na tę chwilę czekało wielu fanów. Większość z nich liczyła na to, że pierwsza będzie ekranizacja Ugly Love, jednak wybór padł ostatecznie na Confess. Do tego, nie powstanie na razie film pełnometrażowy ale serial telewizyjny. Premiera książki Confess Colleen Hoover w Polsce zapowiedziana jest na maj, tymczasem serial wystartuje 4 kwietnia. Obejrzyjcie oficjalny trailer i sprawdźcie, czy serial będzie można oglądać w Polsce.

Serial Confess, który po raz pierwszy zostanie wyemitowany na platformie go90app, będzie na razie dostępny jedynie dla odbiorców w Stanach Zjednoczonych. Widzowie w Polsce mogą próbować obejrzeć serial przez aplikację VPN, która sprawia, że nasz komputer wirtualnie znajduje się w USA, jednak trudno na razie stwierdzić, czy będzie to fizycznie dostępne i na ile nie kłóci się to z oficjalnym regulaminem go90app. Na temat dostępności serialu w Europie głos zabrała sama Collen:

To nie jest tak, że my nie chcemy, żeby serial był dostępny na całym świecie. Ale to nie jest działanie jednostronne. Go90 zakupiło prawa do emisji na terenie USA. Jeżeli macie jakieś kontakty do firm w Waszych krajach, spróbujcie się z nimi w tej sprawie skontaktować. Niech te firmy z kolei odezwą się się do Awestruck. Chciałabym, uwierzcie mi, żeby można było go oglądać wszędzie, ale nie mam takiej siły przebicia.

Confess Colleen Hoover – kto wystąpi?

Tymczasem w główne role w Confess wcielają się Ryan Cooper i Katie LeClerc. Jak im poszło, możecie zobaczyć w oficjalnym zwiastunie. Ja uważam, że poradzili sobie całkiem nieźle. Sama Colleen jest niezwykle podekscytowana pierwszą ekranizacją swojej książki. Miejmy nadzieję, że będzie to początek kolejnych adaptacji, na które fani tak bardzo liczą.

Powiązane: POLSKA PREMIERA KSIĄŻKI „CONFESS” COLLEEN HOOVER I SERIAL NA JEJ PODSTAWIE.

Confess Colleen Hoover, czyli historia Auburn i Owena.

Oboje mają za sobą wiele błędów i przeszłość, o której woleliby zapomnieć. Poznają się, kiedy Auburn w poszukiwaniu pracy, wkracza do jednej z pracowni artystycznych w Dallas. Nigdy nie spodziewałaby się, że jej uwagę przyciągnie pewien tajemniczy artysta, który tam pracuje.

Między dwójką młodych ludzi wybucha namiętność, której nie da się opisać słowami. Jednak ich przeszłość daje o sobie znać, szczególnie przeszłość Owena. Czy jego błędy zaważą na tym, co mogliby z Aubrun zbudować? Czy wyznanie, na które musi się zdobyć, przekreśli wszystko? Jak Aubrun usłyszy wyznanie Owena, będzie chciała odejść, ale czy chłopak jej na to pozwoli? Fantastyczna, kolejna niezwykle bogata emocjonalnie i doskonale napisana książka, od uwielbianej także w Polsce Collen Hoover.

Powiązane: PRZYNAJMNIEJ 3 KSIĄŻKI COLLEEN HOOVER MOGĄ TRAFIĆ NA EKRANY KIN!

Ahh ta Colleen.

Colleen Hoover to bestsellerowa pisarka New York Times’a, a jej książki przez wiele tygodni zajmowały pierwsze miejsca tego zestawienia. Jest nie tylko jedną z najpopularniejszych pisarek Young i New Adult, ale przede wszystkim artystką, która ma niepowtarzalny, niezwykle emocjonalny styl opowiadania swoich historii. Jej książki chwytają za serce, nie pozwalają być obojętnym. Historie, o których pisze są niezwykle głębokie, wzruszające, a w ostatnich książkach spod pióra Hoover artystka zawarła także wątki biograficzne. Colleen Hoover jest niezwykle popularna w Polsce, a polscy fani z niecierpliwością czekają na premierę jej kolejnych książek.

Polska premiera Confess jest planowana na maj 2017 roku, tymczasem pisarka pracuje już nad kolejną książką Without Merit. Informacje na jej temat przeczytacie tutaj.

Książki Colleen Hoover, które już się ukazały na polskim rynku, znajdziecie tutaj.