EventyPromocje

Oddaj krew i zgarnij zniżkę na książki!

Oddaj krew i zgarnij zniżkę na książki! Zgarnij zniżkę na ksiażki w TaniaKsiazka.pl

14 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Krwiodawcy. To święto dedykowane ludziom na całym świecie, którzy dobrowolnie pomagają i oddają krew potrzebującym.

Czy wiecie, że Światowy Dzień Krwiodawstwa obchodzimy już od 2004 roku. Dlaczego 14 czerwca? Bo to kolejna rocznica urodzin Karla Landsteinera, który w 1901 odkrył grupy krwi. Właśnie za to 29 lat później, w 1930 roku, przyznano mu nagrodę Nobla.

Oddaj krew i zgarnij zniżkę na książki! Zgarnij zniżkę na ksiażki w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>

Dziś chcę Was namówić to tego, żebyście wzięli udział w akcjach, które centra krwiodawstwa organizują w Waszych miejscowościach. Zapytacie pewnie, co wspólnego ma oddawanie krwi z książkami? Bo to przecież wokół książek kręci się życie nasze i naszego bloga. Otóż ma trochę wspólnego. 😉

Oddaj krew i zgarnij zniżkę na książki

Nasza zaprzyjaźniona księgarnia, TaniaKsiazka.pl, włączyła się w świętowanie Światowego Dnia Krwiodawcy. W jej szeregach są ludzie, którzy przezwyciężają swój lęk przed igłami, którzy walczą z zaawansowaną hemofobią i to wszystko robią dla innych. Dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Mało tego, dla wszystkich, którzy w czerwcu i lipcu zdecydują się oddać krew lub jej składniki TaniaKsiazka ma upominek. To kod rabatowy o wartości 10 złotych. Dzięki niemu możecie swoje tanioksiazkowe zakupy zrobić jeszcze taniej. 😉 Skąd pomysł na rabat dla krwiodawców? Bo dobro warto nagradzać, zwłaszcza wtedy, kiedy jest bezinteresowne.

Teraz pewnie zastanawiacie się, czy jak oddacie krew w swoim mieście to, czy dostaniecie kod. Do akcji księgarni włączyły się centra krwiodawstwa z całej Polski, a wraz z nimi oddziały terenowe. Wszystkie znajdziecie na poniższej liście.

 1. Białystok
 2. Bydgoszcz
 3. Gdańsk
 4. Kalisz
 5. Katowice
 6. Kielce
 7. Kraków
 8. Lublin
 9. Olsztyn
 10. Opole
 11. Poznań
 12. Racibórz
 13. Rzeszów
 14. Słupsk
 15. Szczecin
 16. Wałbrzych
 17. Warszawa
 18. Wrocław
 19. Zielona Góra

Pamiętajcie o tym, że latem krew jest wyjątkowo potrzebna. Czas wakacji i urlopów to niestety też czas wielu wypadków. Warto pomagać, bo nie wiadomo, kiedy my lub nasi bliscy też będziemy potrzebować pomocy. Warto pomagać nawet wtedy, kiedy nie macie z tego dodatkowych profitów. Przecież sam akt bezinteresowności sam w sobie jest najlepszą nagrodą. 😉 A jeżeli ktoś z Was  zdecyduje się oddać krew właśnie ze względy na książkowy rabat – to też dobrze! Więcej na ten temat przeczytacie na stronie TaniaKsiazka.pl w tym miejscu.

PS. Z własnego doświadczenia mówię Wam, że oddawanie krwi wcale nie boli tak bardzo, jak mnóstwo osób sądzi. Zatem pomagajcie!