Oczy wilka - kup na TaniaKsiazka.pl

Oczy wilka - zobacz na TaniaKsiazka.plOczy wilka to debiutancka powieść autorstwa Alicji Sinickiej, która na rynku dostępna jest już od jakiegoś czasu. I właśnie od tego momentu o autorce robi się coraz głośniej. Nie bez powodu, gdyż jej książka wdziera się ukradkiem w serca Czytelników i zostaje tam na dobre.

Dla kogo jest przeznaczona? Może być to powieść zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wszystko za sprawą idealnie wplecionych wątków kryminalnych, którym autorka poświęca wiele stron. Opowieść więc może zaintrygować nie tylko żeńską część odbiorców. Dlatego też koniecznie sprawdźcie to sami!

Oczy wilka – debiut na poziomie

Kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że jest to debiutancka powieść pisarki, możemy być zaskoczeni. Bo jeśli ktoś z takim przytupem rozpoczyna karierę literacką, to z przyjemnością oczekuje się więcej. Tak jest właśnie przypadku Sinickiej, która Czytelnikowi serwuje niezwykle wciągająca opowieść.

Jeśli wydaje się Wam, że to kolejna książka, w której znajdziecie mnóstwo oczywistych rozwiązań fabularnych, to grubo się mylicie. Bo choć da się tutaj dostrzec popularne motywy, autorka tworzy z nich niezwykłą historię. Tak zaskakującą, że te właśnie wątki można potraktować jako trampolinę do stworzenia znacznie bardziej skomplikowanej opowieści, niż wydaje się to na pierwszy rzut oka.

Główną bohaterką jest Lena Kajzer, absolwentka studiów licencjackich, która rozpoczyna właśnie nowy rozdział w życiu. Otrzymuje staż w wielkiej firmie, zamieszkuje w pokoju wynajętym u przyjaciółki i przede wszystkim, zmienia miejsce swojego zamieszkania na niewielką  miejscowość – Głębię. Liczy na to, że w ten właśnie sposób uda się jej odciąć od przeszłości, zostawiając ją daleko za sobą.

Nowe życie dziewczyna zaczyna dość nieoczywiście. Właściwie mogłaby mówić o pechu, gdy z impetem zderza się, z zaparkowanym autem jednego z najbardziej tajemniczych mieszkańców miasteczka. Trudno uciszyć plotki, a jeszcze trudniej zignorować te, które mówią, że mężczyzna jest niebezpieczny. Ale jedyne, co dostrzega w nim Lena, to niezwykłe oczy, których nigdy nie spotkała u żadnego człowieka.

Jeśli poszukujecie porywającej opowieści na lato, to Oczy wilka spełnią Wasze oczekiwania. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!