Obsada Dziewięcioro nieznajomych

Obsada Dziewięcioro nieznajomych stale się powiększa, a nazwiska gwiazd robią wrażenie. Chodzi tu oczywiście o serialową ekranizację książki Liane Moriarty. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy wielbiciele twórczości tej autorki. To jej czytelnicy na całym świecie zawdzięczają takie bestsellery jak Wielkie kłamstewka czy Moja wina, twoja wina. Tym samym trudno się dziwić, iż najnowsza historia Moriarty również doczekała się ekranizacji. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o pojawieniu się książki na polskim rynku. Teraz mamy przyjemność zdradzić, jakie gwiazdy pojawią się na srebrnych ekranach. Jesteście ciekawi? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Obsada Dziewięcioro nieznajomych

Obsada Dziewięcioro nieznajomych – kilka słów o produkcji

Na początku warto tutaj wspomnieć, że serial powstaje dla platformy streamingowej Hulu, a jego premiera przewidywana jest na 2021 rok. Na małych ekranach pojawią się Melissa McCarthy oraz Nicole Kidman. Poza tym obie aktorki zostaną również producentkami wykonawczymi serialu. Pierwsza z nich zagra jedną z dziewięciu nieznajomych, Francis. Natomiast Kidman wcieli się w rolę Maszy, dyrektorki ośrodka, której misją jest ożywienie zmęczonych umysłów i ciał.

Serial nosić będzie tytuł Nine Perfect Strangers, a scenariusz do niego stworzyli wspólnie David E. Kelley, John H. Butterworth oraz Samantha Strauss.

O czym opowiada sama historia? Dziewięcioro zupełnie obcych sobie ludzi przyjeżdża do tajemniczego ośrodka, w którym mieści się SPA. Przyświeca im jeden cel. Pragną w ciągu dziesięciu dni odmienić swoje ciała i umysły, uspokoić myśli, nabrać nowych sił do życia i podreperować zdrowie. Mimo wszystko nie potrafią oprzeć się pokusie i postanawiają przemycić alkohol, papierosy i inne niedozwolone w tym miejscu rzeczy. Są to niegroźne drobiazgi.

Prawdziwe niebezpieczeństwo stanowią wbrew pozorom sekrety, które każdy z uczestników programu skrywa w głębi duszy. Obdarzona ogromną charyzmą szefowa ośrodka posiadła sztukę zgłębiania tych tajemnic. Tym samym równie dobrze potrafi skrywać własne, co wydobywać te należące do innych ludzi. Przychodzi chwila, kiedy trzeba zacząć mówić prawdę i to bez najmniejszych niedomówień. Od tego będzie zależeć życie każdego z gości ośrodka.

Jak Wam się podoba obsada Dziewięcioro nieznajomych? Tutaj znajdziecie recenzję książki. Natomiast tutaj samą książkę. Dajcie znać, czy czytaliście i jak Wasze wrażenia!