Oblivion Song w kinach – taka informacja obiegła właśnie Internet. Tym samym to nie lada gratka dla wszystkich miłośników słynnej serii komiksowej. Poza tym powody do zadowolenia mają również wszyscy ci, którzy uwielbiają dobre kino. Warto tutaj wspomnieć, że seria, o której piszemy, została stworzona przez Roberta Kirkmana. Tak, tak, tego samego, który odpowiada za międzynarodowy hit pt. The Walking Dead. Jesteście ciekawi, czego tym razem możecie spodziewać się po najnowszym projekcie autora? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Oblivion Song w kinach - Sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Oblivion Song w kinach – kilka szczegółów

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że Oblivion Song w widowisko kinowe przemieni studio Skybound, należące do Roberta Kirkmana, autora komiksowego oryginału. Za scenariusz do produkcji odpowiedzialny będzie Sean O’Keefe, który ma na koncie sukces związany m.in. z Wonderland. Niestety na tę chwilę nie znamy więcej szczegółów. Jeśli tylko pojawią się dodatkowe informacje, od razu damy wam znać. Tymczasem warto wspomnieć, o czym opowiada komiksowa seria.

Dziesięć lat temu jedno z największych amerykańskich miast zostało zniszczone przez tajemnicze zdarzenie. Tym samym zginęło dwadzieścia tysięcy ludzi, a centrum Filadelfii przeniosło się do innego wymiaru. W jego miejscu pojawiło się trzydzieści mil kwadratowych wyjętych z zupełnie innego, obcego i niebezpiecznego świata, któremu nadano nazwę Oblivion. W związku z tym między rzeczywistościami kursują grupy badawcze i ratownicze. A grupy ocalałych walczą o przeżycie z gigantycznymi drapieżnikami. Jednak normalne życie toczy się dalej. Ponieważ ludzie zapominają o traumie i szybko przystosowują się do nowych warunków. Poza tym tragedię pomagają oswoić pomniki, muzea i kiepskie, kręcone na faktach filmy. A Nathan Cole jest jedną z ostatnich osób, którym zależy na odkryciu wszystkich sekretów Oblivionu.

Oblivion Song w kinach - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Oblivion Song w kinach z pewnością przyciągnie całe mnóstwo widzów. Jak już pisaliśmy, kiedy tylko pojawi się więcej informacji, od razu damy wam znać. Tymczasem wszystkich, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tą komiksową serią, odsyłamy tutaj. Koniecznie dajcie znać, czy czekacie na tę kinową produkcję!

Natomiast tutaj najdziecie komiksową wersję The Walking Dead.