Morderstwo w hotelu Kattowitz - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowy tom serii Kryminał pod psem to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki, Marty Matyszczak. To także doskonała wiadomość dla każdego wielbiciela polskich kryminałów. Powieść pt. Morderstwo w hotelu Kattowitz będzie dostępna w sprzedaży od 31 stycznia 2019 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z książkami tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Warto tutaj również wspomnieć, że Matyszczak jest uczestniczką warsztatów literackich na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału we Wrocławiu oraz na Festiwalu Conrada w Krakowie. Ponadto wygrała niejeden konkurs na opowiadania kryminalne, a obok pisania książek tworzy także scenariusze do kryminalnych fars teatralnych. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co nowego przygotowała autorka!

Nowy tom serii Kryminał pod psemMorderstwo w hotelu Kattowitz

W hotelu Kattowitz, pewnej grudniowej nocy, zostaje zamordowana DJ Dzidzia. Rodzima gwiazdka pop, która na skutek dziwnych zbiegów okoliczności, była zmuszona zatrzymać się w podrzędnym hotelu. Do tragedii doszło więc tuż przed jej niedoszłym koncertem. Detektyw Szymon Solański rozpoczyna dochodzenie, które ma wyjaśnić tę sprawę. W akcji biorą udział także dziennikarka, Róża Kwiatkowska oraz pies Gucio. Cała trójka zawędruje w świat szołbiznesu, celebrytów i internetowych hejterów. Tym samym przemierzając katowickie ulice, natrafią na ślad mordercy. Jednak oprócz schwytania sprawcy, będą mieli na głowie jeszcze własne problemy. Okaże się, że ich życie osobiste także wymaga znacznej uwagi i uporządkowania.

Przypominamy, że nowy tom serii Kryminał pod psem będzie dostępny od 31 stycznia bieżącego roku. Książkę pt. Morderstwo w hotelu Kattowitz znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom rodzimych powieści kryminalnych. Marta Matyszczak po raz kolejny udowadnia, że jej seria nie przez przypadek cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Historie, które tworzy, wciągają, zaskakują i trzymają w niepewności aż do ostatniej strony. Tym samym odbiorcy nie mają czasu na nudę, a fabuła nie odstrasza utartymi schematami.

Całą serię Kryminał pod psem znajdziecie natomiast tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!