Nowość od Piotra Adamczyka pt. Powiem ci coś jest już dostępna w sprzedaży. Od razu też wyjaśniamy, że nie jest to książka słynnego aktora. W tym przypadku zbieżność imion i nazwisk jest przypadkowa. Za prezentowaną dziś powieść odpowiada wykształcony filozof, który odnalazł się w zawodzie dziennikarza. Warto tutaj wspomnieć, że środowisko dziennikarskie niejednokrotnie wyróżniło go tytułem Dziennikarza Roku. Natomiast Czytelnicy mieli już okazję usłyszeć o tym autorze, bo to jemu zawdzięczamy takie tytuły jak Pożądanie mieszka w szafie czy Dom tęsknot. Jeśli do tej pory nie mieliście jednak okazji zapoznać się z jego twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości! Piotr Adamczyk stworzył niezwykłą powieść psychologiczną, która zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagającym Czytelniku. Sprawdźcie to sami!

Nowość od Piotra Adamczyka – porywająca opowieść o miłości i granicach

Jednym z głównych bohaterów jest pisarz, który mieszka samotnie w wielkim domu. Pewnego dnia decyduje się wynająć jeden z pokoi studentce malarstwa. Bohaterka tworzy w ukryciu niezwykle tajemnicze obrazy. Okazuje się, że zamówienia składają ekstrawaganccy kolekcjonerzy i gwiazdy z Hollywood. Na temat jej prac krążą pewne pogłoski. Podobno są w stanie zapewnić nieśmiertelność…

Jednak właściciel domu ma również tajemnicze zajęcie. Jest autorem kryminału, który niepokojąco zbiega się z wydarzeniami, mającymi miejsce wokół posiadłości. Czy to te wydarzenia są inspiracją dla fikcji literackiej? Wkrótce okaże się, że ta nietypowa dwójka zakocha się w sobie. Nie wiedzą tylko, że dla siebie nawzajem stanowią ogromne zagrożenie.

Nowość od Piotra Adamczyka to historia o miłości i granicach, których nie powinno się przekraczać. Zarówno w życiu, jak i po śmierci. To misternie skonstruowana powieść, która przypadnie do gustu miłośnikom beletrystyki, literatury pięknej i powieści psychologicznej. Doskonałe połączenie tych trzech gatunków sprawia, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Gwarantujemy, że ta historia zostanie z Wami jeszcze długo po zakończeniu książki.

Książkę pt. Powiem ci coś znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim, którzy poszukują dobrej i wciągające powieści.