Nowość od Zyty Rudzkiej jest już dostępna na polskim rynku! To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości pisarki. Zwłaszcza że, od ostatniej publikacji minęło aż 12 lat. Jednak autorka i tym razem nie zawodzi Czytelników. Jej najnowsza książka nosi tytuł Krótka wymiana ognia i przypadnie do gustu miłośnikom literatury pięknej oraz beletrystyki. Odbiorcy znajdą w niej wszystko to, za co pokochali twórczość Rudzkiej. To historia przepełniona ironią i błyskotliwym poczuciem humoru, która zadowoli nawet najbardziej wymagających Czytelników. Koniecznie sprawdźcie to sami! Warto również wspomnieć tutaj, że to właśnie tej autorce zawdzięczamy takie tytuły jak: Ślicznotka doktora Josefa czy Z penisem, jak z mężem – trudno o ideał. Jej książki zostały przetłumaczone na wiele języków i cieszą się dużą popularnością również poza granicami naszego kraju.

Nowość od Zyty Rudzkiej – Krótka wymiana ognia

Główną bohaterką powieści jest Roma, starsza poetka, o której niewielu dziś pamięta. Jej życie bez wątpienia potoczyło się ścieżką, której nie chciała przebyć. Do życiowego bagażu wrzuciła już rozwód z mężem i utratę kontaktów z córką. Jednak nie jest to jeszcze czas, w którym chciałby pożegnać się ze światem. Pewnego dnia na przystanku kobieta zostaje zaczepiona przez nieznajomego, przystojnego mężczyznę. Tym samym bohaterka zaczyna uciekać w świat fantazji. Dostrzega również, jak wiele straciła.

Nowość od Zyty Rudzkiej to opowieść o próbie odrodzenia własnej namiętności. Chęć powrotu do chwil, które przecież już nigdy nie wrócą. W powieści pojawia się wiele pytań, na które bohaterka szuka odpowiedzi. Jak pogodzić się z utratą seksualności i przemijaniem? Co zrobić z ciałem, które przecież nie jest już takie sprawne? Autorka w mistrzowski sposób porusza te kwestie i przedstawia złożoność problemu, jego uniwersalność oraz wpływ innych osób na postrzeganie siebie. Nie od dziś przecież wiadomo, że otoczenie ma ogromny wpływ na to, jak odbieramy własne ciało i w jaki sposób godzimy się z przeszłością.

Nowość od Zyty Rudzkiej pt. Krótka wymiana ognia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!