Nasze życzenie - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Tillie Cole to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek romansów oraz literatury kobiecej. Książka pt. Nasze życzenie będzie dostępna na polskim rynku już od 31 października 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu wielbicielkom twórczości autorki. W literackim dorobku pisarki znajdują się wszelkiego rodzaju romanse: poczynając od komedii romantycznych, na mrocznych, sensacyjnych romansach erotycznych kończąc. Jej powieści w błyskawicznym tempie zyskują status międzynarodowych bestsellerów i stają się czytelniczymi hitami. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowość od Tillie Cole – symfonia miłości i nadziei

Głównym bohaterem powieści jest dziewiętnastoletni Cromwell Dean, wschodząca gwiazda muzyki. W związku z tym uwielbiany jest przez tysiące, choć tak naprawdę nikt go właściwie nie zna. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się dziewczyna w fioletowej sukience. I to właśnie jej udaje się przebić przez nieprzenikniony mur, który zbudował wokół siebie.

Wkrótce Cromwell porzuca Anglię, by studiować muzykę w upalnej Karolinie Południowej. Chłopak liczy, że ponownie uda mu się spotkać dziewczynę. Z pewnością nie spodziewał się, że myśl o niej utkwi w jego głowie, niczym nieustannie powtarzająca się piosenka.

Tymczasem dla Bonnie Farraday muzyka jest również całym życiem. Każdą nutę dziewczyna zapisuje w sercu. I wyraźnie dostrzega, że Cromwell ucieka przed swoją przeszłością. I chociaż próbuje się trzymać od niego z daleka, coś nieustannie popycha ją w jego stronę.

Bonnie jest kolorem w jego ciemności, Cromwell jest biciem jej serca.

Kiedy na jej życie pada cień, chłopak musi zdecydować, czy chce być jej światłem. Ponieważ tylko on potrafi to zrobić. Tylko on może pomóc jej odnaleźć melodię, dawno zagubioną w jej kruchym sercu. Musi dodać jej sił za pomocą symfonii, którą tylko on umie skomponować. Ponieważ jest to symfonia miłości i nadziei, przeznaczona tylko dla ich dwójki.

Nowość od Tillie Cole pt. Nasze życzenie znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!