Sprzedawca marzeń - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Richarda Paula Evansa pt. Sprzedawca marzeń jest już dostępna także na polskim rynku. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i obyczajowych historii. Amerykański pisarz po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny, międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Niemal każda powieść spod jego pióra, gościła na szczytach największych, bestsellerowych list. Autor ma w dorobku aż 11 milionów sprzedanych egzemplarzy, a jego książki zostały przetłumaczone na 22 języki. Teraz Evans powraca z zupełnie nową opowieścią, która po raz kolejny zaskakuje i wciąga. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z jego twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowość od Richarda Paula Evansa – historia, która urzeka i początek nowej trylogii

Charles James nie miał łatwego dzieciństwa. Z tego okresu pamięta jedynie agresję ojca, łzy matki i szukanie obiadu w śmietnikach. Jako dorosły mężczyzna, który w młodości dostał zbyt mało miłości i ciepła, pragnął, by pokochał go cały świat.

Opuścił więc dom i znalazł zatrudnienie jako asystent znanego mistrza sprzedaży. Jedyne, czego pragnął bohater, to pieniądze, sława i podziw innych. Był zdeterminowany w dążeniu do celu, dlatego błyskawicznie piął się po szczeblach kariery. Już wkrótce pokonał swojego mistrza i znalazł się na szczycie. Wtedy też mógł odetchnąć z ulgą – nareszcie był szczęśliwy. Ale czy na pewno? Nierzadko zdarza się tak, że to, co człowiek bierze za szczęście, jest jedynie jego iluzją.

Pewnego dnia słynny sprzedawca marzeń zaczął doświadczać rzeczy, które zachwiały jego idealnym życiem. Zaczęło się od złego snu. Później ktoś przypomniał mu o krzywdach, jakie wyrządził innym. I stało się coś, co sprawiło, że w jednym dniu Charles stracił wszystko. Jednak los okazał się mniej bezwzględny w stosunku do niego, niż on sam był dla innych. Bohater otrzymał drugą szansę.

Nowość od Richarda Paula Evansa pt. Sprzedawca marzeń znajduje się tutaj. Warto również wspomnieć, że jest to pierwsza część zupełnie nowej trylogii. Jest to opowieść o dążeniu do odkupienia win oraz o tym, co zrobił ktoś, kto dostał szansę, by zacząć życie od nowa.