Instrukcja obsługi toksycznych ludzi - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek książek tego duetu. Tym razem spod ich pióra wychodzi lektura pt. Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, która w sprzedaży będzie dostępna od 4 grudnia 2018 roku. To dobry czas, by zacząć zastanawiać się nad świątecznymi prezentami. I chyba każda zgodzi się z tym, że dobrze jest obdarować również samą siebie. Dlaczego więc nie kupić by nowej, interesującej książki do domowej biblioteczki?

Prezentowana dziś pozycja przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom poradników i książek psychologicznych. Ponieważ Katarzyny Miller jest psychoterapeutką, publicystką i poetką, a na koncie ma już sporo bestsellerów, które skradły serca czytelniczek w całej Polsce, koniecznie sprawdźcie również tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Warto również dodać, że Miller od ponad 30 lat prowadzi terapie psychologiczne dla małżeństw oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet. Wykłada Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim i często gości jako ekspert w programach telewizyjnych i radiowych. Prowadzi również własną audycję w Radio Color.

Nowość od Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej – czy można obronić się przed toksycznymi ludźmi?

Oczywiście, że można! Wystarczy, że sięgniecie po prezentowaną dziś książkę, a krok po kroku zdobędziecie niezbędną wiedzę, jak to zrobić. A jest to niezwykle przydatna umiejętność, ponieważ niemal każdego dnia spotykamy takich ludzi w swoim otoczeniu. Zdarza się to w pracy, urzędzie czy szkole. Czasem stykamy się z nimi w relacjach prywatnych, a nawet rodzinnych. W związku z tym autorka stworzyła przewodnik po relacjach z ludźmi, którzy „zatruwają” nam życie.

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi to zbiór podpowiedzi i wskazówek jak nie ulegać wpływom toksycznych osób. Dowiecie się z niej, jak wychodzić obronną ręką z konfliktowych sytuacji. I jak radzić sobie z emocjami, które nam przy tym towarzyszą.

Przypominamy, że nowość od Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej będzie dostępna od 4 grudnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!