Jesteście miłośnikami mrocznych thrillerów psychologicznych? Nowość od Kathryn Croft sprawi, że wasze ciało przeszyje dreszcz grozy. Dni stają się coraz dłuższe, co dla książkoholika oznacza więcej czasu na czytanie. W przypadku sięgnięcia po tę pozycję nie będziecie chcieli, by wokół was robiło się ciemniej. Mowa oczywiście o książce Córeczka. Przekonajcie się, dlaczego warto sięgnąć po ten tytuł.

Nowość od Kathryn Croft – opis fabuły

Trudno postawić się w sytuacji rodziców, którym porwano córkę. A właśnie to przytrafiło się małżeństwu Porterów – Simone i Mattowi. Od czasu, kiedy zniknęła sześciomiesięczna Helena, minęło już osiemnaście lat. I chociaż rodzice powoli otrząsnęli się z tej tragedii, nigdy nic nie będzie w stanie ukoić ich bólu po takiej stracie. Sprawcy zdarzenia nigdy nie ustalono, a im przyszło żyć w niepewności i niewiedzy.

Pewnego dnia do Simone zgłasza się młoda kobieta o imieniu Grace. Przekonuje bohaterkę, że ma informacje o jej zaginionym dziecku. Jednak czy w tym, co mówi, jest chociaż odrobina prawdy? Kim w ogóle jest tajemnicza nieznajoma?  Ponadto Grace znika równie szybko i niespodziewanie jak się pojawiła. Ta krótka chwila jednak wystarczyła, by w Simone obudziła się nadzieja.

Kobieta nie waha się ani chwili i natychmiast wszczyna poszukiwania zaginionej przed laty córki. Najpierw jednak musi odnaleźć Grace, która najprawdopodobniej zna miejsce pobytu Heleny. Bohaterka nie dostrzega, że w tej wariackiej pogoni za prawdą zapędza się na niebezpieczne tereny. Osiemnaście lat temu straciła córkę, tym razem grozi jej utrata życia.

Książkę pt. Córeczka znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom mrocznych klimatów i fabuły, która do ostatniej strony trzyma w napięciu.