Nowość od Jonathana Carrolla - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Jonathana Carrolla to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. A tych w naszym kraju nie brakuje. Ponieważ Carroll to popularny w Polsce, ale również za granicą pisarz, który w swojej twórczości w fenomenalny sposób łączy realistycznie wykreowane historie z bohaterami zupełnie odrealnionymi. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z jego twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealny moment, ponieważ na naszym rynku pojawiła się właśnie nowa książka pisarza. Chodzi tu oczywiście o pozycję pt. Mr. Breakfast. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie sprawdźcie sami!

Nowość od Jonathana Carrolla - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Jonathana Carrolla – kiedy jedno życie to za mało

Graham Patterson to niespełniony komik, który przejeżdża przez zapyziałe miasteczko w Karolinie Północnej. Pech chciał, że to właśnie tam zepsuło mu się auto. W związku z tym, że na jego naprawę musi poczekać aż dwa dni, zachodzi do salonu tajemniczej tatuażystki. Zachwycony jej pracą i kunsztem, postanawia zrobić sobie tatuaż, który podoba się mu najmniej. Bohater nie ma oczywiście pojęcia, że dzięki grafice, zyskał moc przemieszczania się między równoległymi rzeczywistościami. Tym samym od tej pory życie Grahama Pattersona rozszczepia się na trzy splatające się wersje jego biografii. Kłopot pojawia się wtedy, kiedy okazuje się, że wersje zaczynają się ze sobą mieszać.

Nowość od Jonathana Carrolla udowadnia, że autor jest wciąż w szczycie formy. W związku z tym po raz kolejny zachwyca czytelników lekką i dowcipną formą. A w tym wszystkim nie zapomina o tematach, skłaniających do refleksji i namysłu. Nie ma wątpliwości, że Carroll to prawdziwy mistrz słowa i niezwykle interesującej oraz nietuzinkowej literatury. Jeśli więc poszukujecie czegoś szczególnie ciekawego i niecodziennego, trafiliście idealnie.

Prezentowaną dziś historię pt. Mr. Breakfast znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury pięknej i współczesnej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej książce coś dla siebie. Koniecznie sprawdźcie to sami i dajcie nam znać, co o niej sądzicie!