Nowość od Hanny Cygler to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki i tłumaczki. To także świetna propozycja dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych, beletrystycznych opowieści, zaliczanych także do gatunku literatury pięknej. Nie ma wątpliwości, że prezentowana dziś historia jest wyjątkowa pod wieloma względami. Gwarantujemy, że takiej opowieści w polskiej prozie jeszcze nie było. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, czego można spodziewać się po prezentowanej dziś książce pt. Nowe niebo. Dodamy tylko, że jest to doskonała powieść na ciepłe, wiosenne wieczory, która wciąga Czytelnika do reszty. Przekonajcie się o tym sami!

Nowość od Hanny Cygler – czy nowe niebo okaże się rajem?

Czytelnicy w prezentowanej dziś powieści będą mieli szansę zapoznać się z obrazem Stanów Zjednoczonych na przełomie XIX i XX wieku. Spotkają tu także ludzi śniących amerykański sen i emigrantów z Kaszub.

Główną bohaterką książki jest Matylda Halman. Kobieta stawia wszystko na jedną kartę i wraz z dziećmi osieroconymi przez brata, emigruje za ocean. Los rzuca ją do Winony w Ameryce, gdzie już wcześniej osiedliło się wielu Kaszubów. Jak łatwo się domyślić, zderzenie z nową rzeczywistością nie należy do najłatwiejszych. Życie pisze własne scenariusze, których skrupulatnie pilnuje. I nie zwraca uwagi kompletnie na wykorzystywanych aktorów. Rodzina Halmanów musi mierzyć się z wieloma problemami. Jednak ani Matylda, ani jej podopieczni nie mają zamiaru składać broni i się poddawać. Z zapałem i zaangażowaniem walczą o lepsze życie, choć jego ścieżki są niezwykle kręte i wyboiste.

Już wkrótce okaże się, że najtrudniejszą drogę obiera Felicja, ulubienica głównej bohaterki. Dziewczyna chce być sobą. Jednak takie postanowienie niesie za sobą sporo konsekwencji i ogromne koszty. Czy bohaterom uda się odnaleźć w nowym świecie? Czy ich amerykański sen się spełni? I czy nowe niebo stanie przed nimi otworem?

Nowość od Hanny Cygler pt. Nowe niebo znajdziecie tutaj. Polecamy tę powieść gorąco wszystkim miłośnikom polskiej literatury współczesnej. To także doskonała propozycja dla każdego, kto uwielbia beletrystykę i literaturę piękną.