Skradzione małżeństwo - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Diane Chamberlain to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Jej najnowsza książka pt. Skradzione małżeństwo to książka, która przypadnie do gustu każdej wielbicielce powieści obyczajowych i literatury kobiecej. Warto tutaj wspomnieć, że autorka ma już na koncie 28 bestsellerowych powieści, które zostały przetłumaczone na ponad dwanaście języków. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości! Dziś jest do tego idealny moment. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowość od Diane Chamberlain – Skradzione małżeństwo

Główna bohaterka, Tess DeMello, miała poukładane życie. Przyjaciele, rodzina i ukochany mężczyzna u boku, którego miała zamiar poślubić. Jednak już wkrótce nadszedł 1944 rok, zmieniając wszystko. To wtedy Tess niespodziewanie zrywa zaręczyny i wyjeżdża z Baltimore do małej mieściny o nazwie Hickory. To tam zamierza poślubić człowieka, którego nawet nigdy nie poznała.

Bohaterka zostaje wciągnięta w wir życia w obcym mieście u boku męża, z którym tak naprawdę nic jej nie łączy. W małżeństwie kobieta staje się coraz bardziej samotna, a sprawy nie ułatwia bardzo nieprzychylne otoczenie. Mieszkańcy Hickory nie skrywają niechęci do Tess. Czy uda się jej odkryć sekrety skrywane przez innych i wyjaśnić, dlaczego jej mąż zachowuje się tak dziwnie?

Chociaż nowość od Diane Chamberlain zaliczana jest do gatunku literatury obyczajowej, niech Was to nie zmyli. W tej historii od początku do końca coś się dzieje, a akcja trzyma czytelniczki w napięciu. To przepiękna, pełna wzruszeń historia silnej kobiety, która nie poddaje się, pomimo przeciwności losu, samotności oraz ludzkiej nieżyczliwości.

Nowość od Diane Chamberlain pt. Skradzione małżeństwo znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą w tej historii coś dla siebie. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Nic więc dziwnego, że grono wielbicielek jej twórczości stale rośnie, a jej książki wciąż okupują pierwsze miejsca bestsellerowych list.