Nowość od Bena Brooksa - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Bena Brooksa to nie lada gratka dla wszystkich, którzy pokochali książki autora. Warto tutaj wspomnieć, że to on odpowiada za międzynarodowy hit pt. Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi. Teraz pisarz powraca z drugą odsłoną tej niezwykle inspirującej pozycji dla nieco młodszych odbiorców. Książka. Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi 2 na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 2 października 2019 roku. W związku z tym ta lektura bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim, którzy zachwycili się pierwszą częścią. Jesteście ciekawi, czyje historie znajdą się w najnowszej odsłonie? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowość od Bena Brooksa - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Bena Brooksa – kilka słów o książce

Po raz kolejny autor przedstawia zbiór inspirujących opowieści o wspaniałych mężczyznach, służących za wzór chłopcom, którzy chcą wyrastać ponad przeciętność. W związku z tym w książce znajdziecie aż 100 niezwykłych, męskich osobowości. Ci bohaterowie nie bali się wyjść poza schemat i stawić czoła przeciwnościom losu. Wśród nich znajdują się znani wynalazcy, sportowcy, artyści, pisarze, politycy, filozofowie i społecznicy. Dalajlama – przywódca duchowy i polityczny Tybetańczyków. Ernö Rubik – twórca słynnej kostki, Antoine de Saint-Exupéry – autor Małego Księcia. Banksy – tajemniczy artysta sztuki ulicznej, Ed Sheeran – piosenkarz pop, Jackie Chan – aktor i reżyser filmów walki. Henry Dunant – założyciel Czerwonego Krzyża, książę Harry – członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Ives Saint Laurent – projektant mody, Sokrates – filozof, Michael Phelps – pływak, piłkarz Kylian Mbappé. A nawet Święty Mikołaj.

Poza tym znajdziecie tu również m.in. historię Akrita Jaswala, hinduskiego chłopca, który musiał w wieku 7 lat samodzielnie przeprowadzić operację chirurgiczną. A także Johna Wooda, który porzucił pracę w Microsoft, by założyć organizację Room to Read wspierającą edukację dzieci w rozwijających się krajach. I Darshratha Manjhi, który poświęcił życie, aby własnoręcznie wykuć w górze tunel łączący wioskę ze szpitalem, czy nurków z Czarnobyla.

W związku z tym przypominamy, że nowość od Bena Brooksa pt. Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi 2 będzie dostępna od 2 października bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj.