Nowość od Małgorzaty Rogali ucieszy wszystkich miłośników polskiego kryminału psychologicznego. Jej najnowsza książka nosi tytuł Grzech zaniechania i jest już dostępna w sprzedaży. Autorka takich hitów jak Ważka, Dobra matka czy Zastrzyk śmierci po raz kolejny zaskakuje i zachwyca. Fani pisarki bez wątpienia mają powody do zadowolenia. A ci, którzy do tej pory nie słyszeli o twórczości Rogali, teraz mają doskonałą okazję, by nadrobić zaległości. Jeśli zatem jesteście wielbicielami rodzimej literatury kryminalnej, koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała pisarka. Gwarantujemy, że Grzech zaniechania przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom.

Nowość od Małgorzaty Rogali – Grzech zaniechania, kilka słów o fabule

Psychiatra, Antonina Brzozowska, zostaje znaleziona martwa w ośrodku terapeutycznym. Zakrwawione zwłoki szefowej, leżące na posadzce, odkrywa jedna z pracownic. Na miejsce zbrodni natychmiast zostają wezwani starsza aspirant Agata Górska oraz komisarz Sławek Tomczyk. Początkowo nic nie wskazuje na to, by sprawa była jedną z trudniejszych. Jednak w miarę prowadzonego postępowania pojawia się coraz więcej komplikacji. Przegląd kolejnych akt pacjentów Brzozowskiej potęguje niewiadome. Krąg podejrzanych niebezpiecznie się rozszerza, a policjantom z trudem przychodzi znalezienie jakiegokolwiek punktu zaczepienia.

Wkrótce pojawia się kolejna mrożąca krew w żyłach informacja. Michał Stępień, były partner zmarłej lekarki, zostaje również zamordowany. Już niebawem wychodzi na jaw, że policjantka zostaje wciągnięta w niebezpieczną grę. Grę, w której nie obowiązują żadne reguły. Nikt tu także nie słyszał o zasadzie fair play.

Czy głównym bohaterom uda się wyjść bez szwanku z tych niebezpiecznych, kryminalnych porachunków? I czy morderca dostanie się w ręce policji, nim dla wszystkich będzie za późno?

Nowość od Małgorzaty Rogali to kolejna powieść kryminalna, z elementami psychologicznymi, która zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających Czytelnikach. Jeśli poszukujecie książki z nieoczywistą fabułą i dynamiczną akcją, trafiliście idealnie. Zaskakujące zaskoczenie i mnóstwo niepewności, przewijającej się przez wszystkie rozdziały sprawi, że aż do ostatniej strony będziecie śledzić losy bohaterów z zapartym tchem.

Książkę pt. Grzech zaniechania znajdziecie tutaj.