Pocałunek stali - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Jefreya Deavera to nie lada gratka dla wszystkich fanów tego bestsellerowego pisarza. Książka pt. Pocałunek stali to już kolejna powieść, którą autor udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. I kolejna odsłona przygód Lincolna Rhyme’a. Grupa miłośników jego twórczości stale rośnie i nie ma co się dziwić. Książki Deavera intrygują, ciekawią i sprawiają, że czytelnik z zapartym tchem śledzi losy bohaterów. Warto tutaj wspomnieć, że największą sławę autorowi zapewniła jego książka pt. Kolekcjoner kości, która została także zekranizowana. Teraz czytelnicy w Polsce mają również szansę poznać kolejne dzieło jednego z najbardziej poczytnych, amerykańskich pisarzy. Czym zaskakuje tym razem? Sprawdźcie sami!

Nowość od Jefreya Deavera Pocałunek stali - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Jefreya Deavera – Pocałunek stali

Detektyw Amelia Sachs, w jednym z centrów handlowych na Brooklynie, właśnie próbuje zatrzymać podejrzanego o zabójstwo. Wtedy też dochodzi do tragicznego wypadku. Do układu napędowego ruchomych schodów wpada mężczyzna. Bohaterka rzuca się na ratunek poszkodowanemu, pozwalając tym samym, aby podejrzany uciekł. W rozwiązanie sprawy i ujęcie mordercy angażuje się życiowy partner Sachs, Lincoln Rhyme. To niekwestionowany ekspert kryminalistyki, który właśnie niedawno zakończył współpracę z nowojorską policją.

Para bardzo szybko odkrywa, że wypadek był ukartowanym działaniem przestępcy. A to dopiero początek serii jego okrutnych ataków. Poszukiwany zbieg jest niebezpieczny i sprytny. Potrafi przeobrazić przedmioty i urządzenia codziennego użytku w niebezpieczną broń. Za jego sprawą wybucha kuchenka mikrofalowa, którą steruje zdalnie. Palnik gazowy staje się przyczyną pożaru mieszkania. A wielka kraksa na Manhattanie nie jest dla niego wyzwaniem. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Zespół Rhyme’a musi jak najszybciej odnaleźć sprawcę, zanim ten ponownie uderzy. I sprowadzi śmierć na niewinnych mieszkańców miasta.

W najnowszej książce Jeffery Deaver serwuje czytelnikom wszystkie najlepsze elementy swojej prozy. Niezwykle realistyczni bohaterowie, poczucie humoru oraz intrygująca fabuła, która aż do końca trzyma w napięciu i zapewnia mnóstwo rozrywki.

Nowość od Jefreya Deavera pt. Pocałunek stali znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!