Życie po duńsku to nowość od Helen Russell, która przypadnie do gustu każdemu, kto chciałby poznać sekret szczęśliwego życia Duńczyków. Powieść zdążyła pojawić się już w 18 krajach i cieszy się w nich ogromną popularnością. Dlaczego? Otóż autorka przedstawia zupełnie nowe i innowacyjne podejście do tematu hygge. Co sprawia, że skradła serca tak wielu czytelników? Przekonajcie się już dziś!

Życie po duńsku - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Helen Russell czyli Życie po duńsku

Książka jest wyjątkowa, ponieważ pisarka temat hygge tym razem poddaje wnikliwej analizie. Wszystko za sprawą bystrego i zawodowego oka dziennikarki – kobiety nowoczesnej, wyrwanej prosto z serca Wielkiej Brytanii, Londynu. Jej dowcipny i lekki styl z pewnością ułatwia odbiór tekstu i sprawia, że lektura jest lekka i przyjemna.

Autorka opowiada o roku, który spędziła w najszczęśliwszym kraju na świcie, czyli Danii. Dokładniej przebywała w malowniczej krainie zwanej Jutlandią. Czytelnik znajdzie tu osobiste zapiski z przeżyć jej oraz jej męża. A opisane wydarzenia stają się pretekstem to tego, by przyjrzeć się bliżej duńskiemu szczęściu, tak propagowanym na całym świecie. I choć opowieść może wydawać się pełna codziennych i zwyczajnych sytuacji, to jak się okazuje, właśnie one mogą stać się źródłem radości. W ciągłym biegu człowiekowi zdarza się zapominać o tym, że z małych rzeczy powinniśmy cieszyć się najbardziej. Wystarczy jednak iść za przykładem pisarki, by przekonać się, że to wcale nie jest takie trudne. Nawet przy codziennym natłoku wielkich spraw i problemów dnia powszedniego.

Czym różni się ów książka od tych, które poruszają podobny temat? Autorka musiała osobiście zmierzyć się z szokiem kulturowym, który przeżyła po przeprowadzce. Jej doświadczenie dostarcza więc zupełnie innej i nowej perspektywy niż dotychczasowe poradniki specjalizujące się w hygge. Gwarantujemy, że właśnie takie spojrzenie stanie się wam znacznie bliższe i pozwoli zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi z tym duńskim szczęściem.

Książkę Życie po duńsku znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim, którzy chcą przejść przez życie z szerokim uśmiechem na twarzy, niezależnie od sytuacji.