Jesteś moja - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Helen Klein Ross jest już dostępna! Książka pt. Jesteś moja przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. Autorka stworzyła niezwykle poruszającą historię, która zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Od pierwszej do ostatniej strony wypełniona jest potężną dawką emocji. A każdy rozdział sprawi, że Czytelniczki na nowo będą musiały weryfikować swoje odkrycia. Jeśli zatem poszukujecie opowieści, która poruszy Wasze serca i zostawi po sobie trwały ślad w Waszej pamięci, trafiłyście idealnie. Obok tej historii nie można przejść obojętnie.

Nowość od Helen Klein Ross – Jesteś moja

Główną bohaterką książki jest Lucy Wakefield, wykształcona i dobrze zarabiająca, młoda kobieta. Pewnego dnia, w akcie desperacji, podejmuje nieoczekiwaną i dramatyczną decyzję. Zabiera niemowlę z wózka na zakupy i wychowuje dziewczynkę, jako swoje dziecko. Tę mroczną tajemnicę udaje jej się zachować aż przez 20 lat. W sieć jej kłamstw uwikłani są jej krewni, przyjaciele, rodzina i sama córka, Mia. Nikt z nich nie podejrzewa Lucy o to, czego dokonała kilkanaście lat temu.  Wkrótce jednak jej sekret zmieni życie wielu osób. Wystawi też na próbę istotę rozumienia macierzyństwa.

Jak już wspomnieliśmy, Helen Klein Ross stworzyła pełną dramatyzmu i napięcia historię, w której, jako autorka, porusza się znakomicie. W Czytelniczkach wzbudza zaintrygowanie i fascynację. Miejscami doprowadza do łez, innym razem bawi. Doskonałe proporcje między tymi emocjami i naturalna, lekka narracja sprawiają, że historię można pochłonąć w ciągu kilku godzin. Niewątpliwie wiele Czytelniczek będzie w stanie zrozumieć zachowanie głównej bohaterki. Nikt jednak nie odważy się jednoznacznie jej osądzić.

Nowość od Helen Klein Ross pt. Jesteś moja znajdziecie tutaj. Książkę polecamy gorąco wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zatknąć się z twórczością tej pisarki, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające czytelniczki znajdą tu coś dla siebie. To jedna z tych książek, które wzruszają i bawią, a jednocześnie są psychologicznym studium macierzyństwa. Koniecznie sprawdźcie to same!