Nowe thrillery i kryminały lipca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W tym miesiącu jedno jest pewne – nowe thrillery i kryminały lipca nie zawiodą nikogo. W odróżnieniu od pogody za oknem, u nas znajdziecie same gorące hity, które warto mieć w domowej biblioteczce. Dziś prezentujemy Wam książki, cieszące się największą popularnością wśród czytelników na całym świecie, jak i w kraju. Poza tym nie zabraknie tu międzynarodowych hitów i rodzimych akcentów. Tym samym, jeśli zastanawialiście się, co nowego pojawiło się z dziedziny thrillerów i kryminałów w tym miesiącu, trafiliście idealnie. Na kilka tytułów przyjdzie nam jeszcze chwilę zaczekać, ale gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Oto przegląd najciekawszych i najbardziej wciągających historii, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Te pozycje sprawdzą się zarówno podczas deszczowych i pochmurnych dni, jak w słoneczne popołudnia. Ostrzegamy! Niektóre z prezentowanych historii są tak mroczne, że potrzeba sporej odwagi, by czytać je wieczorami! Gotowi? Koniecznie sprawdźcie, co nowego pojawiło się w lipcu.

Nowe thrillery i kryminały lipca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Żony - kup na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Żony

Thursday ma niecodzienny układ ze swoim mężem Sethem – może on mieć inne partnerki, którym poświęca po jednym dniu w tygodniu. I choć kobieta od początku wiedziała, na co się godzi, już wkrótce ciekawość nie daje jej spokoju. W związku z tym postanawia wyśledzić pozostałe partnerki męża, by upewnić się, że jest z nich najlepsza. A kiedy w końcu ma okazję, by poznać je bliżej, jej świat wywróci się do góry nogami. Ponieważ to, co odkryje, zmieni jej małżeństwo na zawsze i nie będzie już od tego odwrotu.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Strach, który powracaStrach, który powraca - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Do głównej bohaterki powracają demony z przeszłości. Koperta bez adresu i koronkowa bielizna w za dużym rozmiarze, która wskazuje, że nie jest to prezent od męża. Do tego pewnego dnia, gdy spędza czas z córką, otrzymuje tajemniczą wiadomość: „Nie zasługujesz na to, co masz”. I wtedy już wie, że najgorsze dopiero się zaczęło.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Nie ufam już nikomu

Świeżo upieczona mama Iga od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Dlatego, kiedy tylko urodziła, od razu zdecydowała się na nowoczesną terapię. Jednak chip, który szczepiono jej w ramię i sterowany przez aplikację jest dopiero w fazie testów. Już wkrótce zaczynają dziać się rzeczy, których kobieta nie rozumie. Ponieważ stale pogarsza się jej samopoczucie psychiczne. A do tego dochodzą niepokojące przywidzenia i bardzo realistyczne halucynacje, a z biegiem czasu zaniki pamięci. Wkrótce kobieta dostrzega na ciele synka niepokojące sińce i wie, że dzieje się coś strasznego.

Książka dostępna od 29 lipca 2020 roku.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Zdrada doskonałaZdrada doskonała - kup na TaniaKsiazka.pl

Mąż Tess zginął tragicznie w wypadku samochodowym, a jej życie kompletnie straciło sens. Mimo ogromnego bólu kobieta stara się każdego dnia normalnie funkcjonować i robi to dla syna, Jamiego, którego postanawia chronić za wszelką cenę. Już wkrótce jednak w jej życiu pojawia się Shelley, kobieta, która niedawno sama straciła kogoś bliskiego. I jest obietnicą ciepła, zrozumienia, wyrozumiałości i serdeczności. Jednak chwilę po jej pojawieniu się, w życiu Tess zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Tajemnicze telefony, poczucie, że jest obserwowana, wątpliwości co do przypadkowości śmierci męża.

Książka dostępna od 15 lipca 2020 roku.

Córka nieboszczyka - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Córka nieboszczyka

Konserwatorka dzieł sztuki Tycjana i charakteryzatorka teatralna Angelina to przyrodnie siostry. Poznają się na pogrzebie ojca, bibliotekarza z Pracowni Zbiorów Masońskich. To tam dowiadują się, że ich ekscentryczna ciotka podejrzewa, iż ich ojciec nie zmarł śmiercią naturalną. Jednak krąg podejrzanych jest bardzo szeroki: stary antykwariusz, kolekcjoner masoników, brat naukowiec, właścicielka sklepu ezoterycznego, kuzynki bliźniaczki, młoda instagramerka, a nawet ogrodnik. Mimo sceptycyzmu siostry zmuszone są do rozpoczęcia własnego śledztwa. Niebawem ginie kolejna osoba, a do śledztwa dołącza nadużywający alkoholu były policjant, Jarota.

Książka dostępna od 14 lipca 2020 roku.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Gra w nigdyNowe thrillery i kryminały lipca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dziewiętnastoletnia Sophie Mulliner zaginęła w Mountain View w Dolinie Krzemowej. Jej ojciec podejrzewa, że dziewczyna została porwana, a policję oskarża o bezczynność. W związku z tym rozpoczyna własne działania. Za odnalezienie córki wyznacza nagrodę. Już wkrótce zgłasza się do niego Colter Shaw, zawodowy „łowca nagród”, specjalizujący się w poszukiwaniu osób zaginionych, uciekinierów i przestępców. Sprawa komplikuje się, gdy znikają kolejne osoby, a okoliczności wskazują, że porywa je ten sam sprawca. A do tego prawdopodobnie wzoruje się na grze komputerowej. Uwięziony w potrzasku gracz musi odnaleźć drogę ucieczki, posługując się pięcioma przypadkowymi przedmiotami.

Książka już dostępna.

Inspiracja - kup na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Inspiracja

Oskar pisze opowiadania kryminalne, które są dla niego formą terapii, pomagającej zapomnieć o dramacie z przeszłości. W poszukiwaniu inspiracji chłopak udaje się na pogrzeb brutalnie zamordowanej nastolatki. To właśnie tam poznaje Luizę, piękną dziewczynę z wyższych sfer, która odmienia jego życie. Tymczasem pojawiają się doniesienia o kolejnych ofiarach seryjnego mordercy, ochrzczonego przez dziennikarzy mianem Łowcy Nimfetek. Poza tym już niebawem bohater odkrywa nitkę, łączącą ludzi z otoczenia Luizy z makabrycznymi zbrodniami.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Zapłacz dla mnieZapłacz dla mnie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

W Sopocie zostaje odnalezione ciało brutalnie zamordowanej nastolatki, która uczęszczała do elitarnego liceum. Pod paznokciami ofiary policjanci znajdują naskórek, który należy do jednego ze szkolnych kolegów dziewczyny. Podejrzany natychmiast zostaje aresztowany. W tym samym czasie z więzienia warunkowo zwolniony zostaje Jakub Ramon. Były funkcjonariusz policji skazany wcześniej na 20 lat odsiadki za zabójstwo partnera. A młoda dziennikarka, Aśka Jaworska, ma przeczucie, że obie te sprawy są ze sobą powiązane.

Książka już dostępna.

Ostatni lot - kup na TaniaKsiazka.plNowe thrillery i kryminały lipca – Ostatni lot

Claire Cook od miesięcy planuje ucieczkę od apodyktycznego męża, znanego i szanowanego polityka. W dniu wcielenia planu w życie bohaterka poznaje w barze na lotnisku inną kobietę, której sytuacja jest równie dramatyczna. Eva, tak samo, jak Claire zrobi wszystko, by raz na zawsze zniknąć. W ostatniej chwili zdesperowane kobiety wymieniają się biletami. Claire poleci jako Eva do Oakland, a Eva do Puerto Rico jako Claire. Tymczasem samolot lecący na Karaiby ulega katastrofie, a Claire staje przed niełatwą decyzją. Ponieważ może ukraść tożsamość Evy, z całym bagażem skrzętnie ukrywanych przez nią sekretów.

Książka już dostępna.

Nowe thrillery i kryminały lipca – Krew za krewNowe thrillery i kryminały lipca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W godzinach szczytu w Londynie kolej podmiejska zostaje kompletnie zniszczona. Umierająca kobieta przekazuje Zibie MacKenzie, policyjnej profilerce, wiadomość: On to zrobił. Musisz komuś o tym powiedzieć. Wkrótce też zostaje odnalezione ciało z makabrycznym podpisem seryjnego mordercy, który powrócił po 25 latach. Tym samym Ziba zostaje wciągnięta w poszukiwanie sprawcy, mimo że nigdy nie była graczem zespołowym. Czy powrót mordercy ma coś wspólnego z wydarzeniami w pociągu?