Włoska pisarka, Irene Cao to specjalistka od zmysłowych i pełnych namiętności powieści erotycznych. Jej pierwsza seria Trylogia zmysłów została bardzo ciepło przyjęta przez polskich czytelników, a pierwsza część nowej serii WadyZa wszystkie błędy stała się bestsellerem. Ku uciesze fanów, 8 marca zadebiutuje na polskim rynku 2 tom serii Wady zatytułowany Za całą miłość.

Nowy tytuł Irene to kontynuacja historii dekoratorki wnętrz Lindy i Tommasa Belli. Wcześniej wydawałoby się, że narodziny uczucia i prawdziwej miłosnej relacji między tą dwójka nigdy nie powinny się wydarzyć. Oboje są jak noc i dzień. Ona – roztargniona, nerwowa, pełna wielu przyziemnych wad, takich jak łakomstwo czy lenistwo. On z kolei to typ chłodnego, wycofanego mężczyzny, który skutecznie skrywa przed światem swoje myśli. Jednak wszystko wskazuje na to, że kobieta, która bezskutecznie poszukiwała partnera, który ją zrozumie i pokocha taką jaka jest, wreszcie jest szczęśliwie zakochana.

Więcej informacji o pierwszej części znajdziecie w tym artykule: ZA WSZYSTKIE BŁĘDY – IRENE CAO

Za całą miłość, czyli dobre złego początki

W nowej odsłonie ich miłosnych perypetii jednak prawdopodobnie nie będzie radosnego happy endu i wicia rodzinnego gniazdka. Przed parą wiele nowych wyzwań, niepewności, a nawet burz. W Za całą miłość Linda postanawia oddzielić grubą kreską to, co było od tego, co będzie. Oboje z Tommasem postanawiają wyjechać z rodzinnego miasta Lindy. Przenoszą się więc do pięknej Lizbony. Jednak ich nowe życie nie jest takie jak sobie wyobrażała. Linda trafia wprost do środowiska nadętych snobów i wystawnych kolacyjek. Czyli życia, które ceni sobie rozwagę, porządek i opanowanie – wszelkie cnoty, które Linda dla dobra jej nowej miłości z trudem próbuje w sobie odnaleźć.

Z kolei Tomasso wydaje się już w ogóle nie dostrzegać wad Lindy, pożąda jej bezgranicznie. I to, co mogłoby wydawać się spełnieniem marzeń każdej kobiety, okazuje się pułapką, bo uczucia jej ukochanego przybierają czasami zbyt zaborczy charakter. Jakby tego było mało, na horyzoncie pojawi się ten trzeci. Mogłoby się wydawać, że więcej nieszczęść nie jest w stanie spaść na tą parę. Teraz być może oboje będą musieli stoczyć walkę ze swoimi demonami i ocalić, to co najpiękniejsze w ich uczuciu, stoczyć walkę Za całą miłość.

Irene Cao doskonale odnalazła się w świecie literatury erotycznej. Postawiła na emocje i zmysły, a w jej powieściach nie brakuje niesamowitego, włoskiego temperamentu.

Zajrzyjcie też do innych tytułów o miłości, które już ukazały się na polskim rynku: 14 NAJNOWSZYCH KSIĄŻEK O MIŁOŚCI Z OKAZJI WALENTYNEK 🙂