Kłamca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kłamca – taki tytuł nosi nowa powieść Nory Roberts. Autorka znana jest Czytelnikom na całym świecie, a jej książki do tej pory wydano w ponad pięciuset milionowym nakładzie. Warto tutaj również wspomnieć, że niemal każda z dwustu opublikowanych do tej pory powieści, znalazła się na szczycie bestsellerowej listy New York Timesa. Musicie przyznać, że takie liczby robią wrażenie, prawda? Jeśli ktoś uważnie śledzi karierę pisarską Roberts, to z pewnością orientuje się także, że to ona jest autorką słynnej serii pt. In Death, którą stworzyła pod pseudonimem J. D. Robb. Co tym razem autorka przygotowała swoim wielbicielom? Przekonajcie się sami!

Nowa powieść Nory Roberts – kilka słów o fabule

Mąż głównej bohaterki, Shelby Pomeroy, ginie w tajemniczym wypadku. Początkowo kobieta jest zrozpaczona. Jednak już wkrótce na światło dzienne wychodzą szokujące fakty. Okazuje się, że jej ukochany Richard był oszustem i zdrajcą. Co więcej, ich wspólne życie było jedną wielką farsą i niekończącym się kłamstwem. Po śmierci męża Shelby wraz z córką wraca do rodzinnego domu w Tennessee, gdzie na nowo zaczyna cieszyć się wolnością. Na horyzoncie pojawia się również szansa na szczęście i prawdziwą miłość. A wszystko za sprawą przystojnego stolarza Griffina Lotta.

Życie jednak nie jest takie proste, jakby mogło się czasem wydawać. Powrót kobiety do miasteczka nie cieszy wszystkich mieszkańców. Wokół bohaterki zaczynają ginąć ludzie, a wszystkie tropy prowadzą do Richarda i jego wspólników. Zaczynają pojawiać się wątpliwości i pytania, które pozostają bez odpowiedzi. Co tak naprawdę stało się z Richardem? Czy mężczyzna na pewno nie żyje? Do Shelby dociera przerażająca świadomość, że wciąż nie może uchronić siebie i córeczki przed kłamstwami męża. Jak długo jeszcze obie będą drżały o swoje życie i bezpieczeństwo?

Wszystkich zainteresowanych najnowszą książką Nory Roberts pt. Kłamca odsyłamy tutaj. Powieść tę polecamy wszystkim miłośnikom niecodziennych, przewrotnych i wciągających historii. Jeśli zaś do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością pisarki, to właśnie teraz nadarza się świetna okazja do nadrobienia zaległości.

Wszystkich zainteresowanych powieściami Nory Roberts tworzonymi pod pseudonimem J.D. Robb odsyłamy tutaj.