World of WarCraft. Cisza przed burzą - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka ze świata World of WarCraft jest już potwierdzoną informacją! Powieść nosić będzie tytuł Cisza przed burzą i z pewnością zachwyci wszystkich miłośników literatury fantasy, jak i samej gry. Autorką powieści jest Christie Golden, amerykańska pisarka, doskonale znana wszystkim wielbicielom historii osadzonych w świecie gier RPG czy gier komputerowych. To również ona odpowiada za stworzenie oficjalnej powieści do filmu WarCraft. Teraz fani jej twórczości mają niemałe powody do zadowolenia. Cisza przed burzą, czyli jej najnowszy projekt, ujrzy światło dzienne już 18 lipca 2018 roku. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka ze świata World of WarCraft – oficjalny opis wydawcy

Poniżej prezentujemy Wam z przyjemnością oficjalny opis wydawcy:

Azeroth umiera.

Siły Hordy i Przymierza odniosły zwycięstwo nad zastępami Płonącego Legionu, ale pod powierzchnią świata czyha prawdziwa katastrofa. W sercu Azeroth zieje śmiercionośna rana, otwarta ciosem miecza upadłego tytana Sargerasa w jego ostatnim akcie okrucieństwa.

Anduin Wrynn, król Wichrogrodu, i Sylwana Bieżywiatr, wódz Hordy i królowa Porzuconych, nie mają wiele czasu, by odbudować to, co zniszczyła wojna, i jeszcze mniej na opłakiwanie tego, co utracili. Straszliwa rana Azeroth sprawiła, że na powierzchnię wypłynął tajemniczy materiał zwany azerytem. We właściwych rękach ta dziwna złocista substancja zdolna jest tworzyć rzeczy niesamowite, w niewłaściwych – może doprowadzić do niewyobrażalnych zniszczeń.

Podczas gdy siły Hordy i Przymierza na wyścigi próbują odkryć tajemnice azerytu i uleczyć zraniony świat, Anduin wprowadza w życie desperacki pomysł zaprowadzenia trwałego pokoju między zwaśnionymi stronami. Azeryt zagraża równowadze sił, zatem Anduin musi zdobyć zaufanie Sylwany; Mroczna Pani ma jednak własne plany.

Aby pokój był możliwy, lata przelewu krwi i wzajemnej nienawiści muszą raz na zawsze przejść do historii. Pozostają jednak sprawy, których żadna ze stron nie chce zaakceptować, ambicje, z których trudno zrezygnować, i odraza, której nie sposób przezwyciężyć. Zarówno Horda, jak i Przymierze pragną ujarzmić potęgę azerytu, a ich nieprzerwany konflikt grozi wybuchem wojny, która pochłonie wszystkich… i przypieczętuje zagładę Azeroth.

Nowa książka ze świata World of WarCraft pt. Cisza przed burzą znajduje się tutaj. Przypominamy, że w sprzedaży będzie dostępna od 18 lipca bieżącego roku. Poznajcie szczegóły zbliżającego się konfliktu między Hordą, a Przymierzem!